Eyüp Bolat


HEDEF ÜLKÜCÜLER Mİ?

Dedikodu nedir? Dedikodu; kulaktan duyma bilgilerin, gerçeklik derecesini araştırmadan doğru yanlış bir şekilde insanlar arasında konuşulmasıdır. 


Şu ana kadar izlediğim videoların hepsinin içinde, iddialar var. “Bende belgeler var, biz belgeyle konuşuyoruz”, söylemlerinin karşılığı henüz yok. Bir belge olayı yok yani, diyeceksiniz ki; “kardeşim adam olayı söylüyor, savcılar bunu araştıracak” ben de bu konuda sizinle aynı fikirdeyim. Hatta geçen yazımda, İç işleri bakanının istifa etmesi gerektiğini ve aklanarak yeniden göreve gelmesi gerektiği gerektiğini savunmuştum. Artık öyle düşünmüyorum. Neden mi? Anlatayım. 

Sedat Peker, Suriye yardımları ile ilgili bilgileri paylaştıktan sonra “Gazete Duvar” diye bir gazetede “Kavel Alpaslan” imzalı “Sinaloa Karteli neden ülkücü marşları dinliyor” başlıklı bir haber okudum. O haberde; Meksika’nın Sinaloa Uyuşturucu mafyası elemanlarının güya Türk bayrağı önünde bozkurt yaptıkları, Mustafa Yıldızdoğan’ın “Ölürüm Türkiyem” şarkısını dinledikleri, Türkmen Dağından Sinaloa Karteline selam yollanan, Türkiye’den bazı kişilerin Sinaloa’ya selam yollayıp Bozkurt yaptıkları videoları gördüm. Allahın Meksikalısı “Ölürüm Türkiyem” şarkısını neden dinler? Hangi ezgisi, enstürmanı sözü melodisi ile kendini bütünleştirir kısmına hiç girmiyorum. 

Bu haberden sonra, “Hedef Ülkücüler mi?” diye sormadan edemedim. Zira malum, Avrupa’da bazı ülkelerde ülkü ocakları yasaklandı, hatta bazı ülkelerde bozkurt yapmak bile yasak. İyi de kardeşim neden ülkücüler olsun ki? 

“Ülkücüler bu ülkenin çimentosudur” diye bir söz vardır; bu söz gerçektir ve sonuna kadar arkasında durduğum bir sözdür. Hani sıklıkla derler ya “Ülkücü Mafya” diye; Ülkücü’den mafya olmaz ama Mafyadan Ülkücü olur. 

Söz konusu videoların sahibi şahsın profili, kamuoyunun da bildiği üzere Mafya. Her videosunun sonuna, “Vallahi Turanı Kuracağız Arkadaşlar” ifadesi, milliyetçi duygularla konulduğuna inanmıyorum. Çünkü sözünü ettiğim gazetenin haberi tam bir ısmarlama haber gibi, Ülkücüleri Narko Mafya gibi göstermek maksadıyla hazırlanmış bir haber. 

Nedim Şener’e göre söz konusu haber sitesi ABD finanslı bir haber şirketi, yanlış anlamayın haberi yapan kardeşimiz sağlam bir devrimci sosyalist emperyalizme karşı bir arkadaş. Öyle olur ya; ne kadar devrimci olursan ol, iktidarı devirmek için emperyal kucağında oturmak zorundasındır. BKZ. PKK.

Afrin operasyonunu hatırlayın arkadaşlar, askerlerle röportajlar yapılıyordu, o röportajlardan aklınızda gelen en önemli şey ne desem “Hedef Kızıl Elma” sözü dersiniz eminim. Peki görüntülerde en çok hatırladığınız nedir desem Bozkurt yapan Mehmetçik dersiniz. Demeseniz bile açın videoları izleyin görürsünüz zaten; gözleriniz gören gözler ise… 

Bu güne kadar Türkiye’nin bölücülüğünün karşısında en sert ve dik duran siyasi ideoloji hangisidir? Benim cevabım net; MHP. Ülkücüler MHP’nin gençlik kollarıdır. Aman sakın bana, CHP, İYİ Parti falan demeyin. O tartışmalara hiç girmeyeceğim, görünen köy kılavuz istemez. 

Bu gün Türkiye’nin yönetiminde, MHP var; PKK’ya karşı yapılan operasyonlarla PKK bitme noktasına geldi, devletimizin milli bir duruşu var ve Türk Birliği konusunda ciddi adımlar atıldı. BKZ. TÜRK KENEŞİ. Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Karabağ meselelerinde en çok kim ya da kimlerle karşı karşıya geliyoruz dikkat edin. 

Son videosunda şöyle bir ifade kullandı arkadaş “Dünyanın hiçbir yerinde rahat etmeyeceksiniz FETÖ’cülerden beter olacaksınız”. Bunun yorumunu size bırakıyorum. 

Polonya’ya 24 adet SİHA satışı yapıyorsun, Karadeniz’deki Doğalgaz rezervini 535 milyar metreküpe çıkartıyorsun, Savunma Sanayinde yerlilik oranını yüzde seksenlere taşıyorsun, Fatih’in Savaş Tarihini değiştiren buluşundan sonra SİHA ve yapay zekâ ile düşmanı tespit edip yok eden teknolojilerle, dünya savaş stratejisini yeniden değiştiriyorsun. 

Türk dünyası ile bağ kurup, Turan Ordusunu kuruyor, Türk Dünyasını oluşturuyorsun. 

Birileri de çıkıp “Erken seçime gitmeliyiz vatandaş aç” diyor. Aç olan vatandaş değil bence sizlersiniz, ama bu millet sizi doyuramaz, şimdi söz konusu videolarla karnınızı doyuramasanız da aç tavuk hesabı oyalanın biraz. Zira bu ülkeyi yönetecek vizyona ulaşınca vatandaşın karşısına oy için çıkmanız bence daha mantıklı.

Çünkü siz isteseniz de istemeseniz de, Türkiye artık Türk Birliği hedefiyle hareket ediyor. Her videonun arkasında “Vallahi Turanı Kuracağız” diyorsun ya; biz Turanı kuracağız evet ama sen görmeyeceksin. 

Çünkü Turan, Türklerin idealidir. 

bolat.eyp@gmail.com

  • Cumartesi 28.7 ° / 20.5 ° kırık bulutlar
  • Pazar 28.1 ° / 21.7 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 29.8 ° / 19.5 ° Bulutlar

İstanbul

18.09.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI