YAKUP FINDIK VE BAŞKAN KARAÇAM'DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

İYİ Parti İBB Meclis Üyesi ve Ümraniye Grup Başkanvekili Yakup Fındık, İYİ Parti Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam ile bir araya geldi.

İYİ Parti İBB Meclis Üyesi ve Ümraniye Grup Başkanvekili Yakup Fındık, İYİ Parti Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam ile bir araya gelerek; İBB ve Ümraniye'de yürütülen meclis çalışmaları, aktif olarak devam eden üyelik çalışmaları, 25 Ekim 2017'de kurulan partinin 3. kuruluş yıldönümü ve yakın zamanda başlanacak olan 37 mahalle başkanı ile gerçekleştirilecek divan toplantıları hakkında geniş istişare gerçekleştirdiler.

 

Fındık, İlçe Başkanı Yüksel Karaçam'la gerçekleştirdikleri istişare sonrası yaptığı açıklamada, 'İlçe Başkanımız Sayın Yüksel Karaçam ile sürece dair bir istişare gerçekleştirdik. Kendileriyle İBB ve Ümraniye'de sürdürdüğümüz meclis çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunarak, her geçen sayımızın hızla artmaya devam ettiği üyelik çalışmalarımızın gidişatı üzerine hasbihal ettik. Aynı zamanda şunu da ifade etmeliyiz, 25 Ekim 2017'de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde 'Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer' sloganıyla yola çıktığımız İYİ Parti'mizin 3. kuruluş yıldönümünü anmadan da geçmedik ve buradan sizlerin vasıtasıyla da kamuoyuna tekrar bildirmeden geçmeyelim. İYİ Parti, 'Cesurlar Hareketi' olduğunu bu geçtiğimiz 3 yıl içerisinde her geçen gün yükselen grafiğiyle Türk Milleti'ne kendini kanıtlamış ve benimsetmiş bir parti olmuştur. Allah'ın izniyle Sayın Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı olarak görebileceğimiz günlere emin adımlarla ilerliyoruz. Sayın İlçe Başkanımız Yüksel Karaçam ile bu hususta İstanbul ve Ümraniye'de bizler meclis üyeleri olarak ve İlçe Başkanımız da yönetimiyle beraber uyum içerisinde emin adımlarla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın da 97.yılını kutluyoruz. Bu bayramı bizlere armağan eden Türkiye Cumhuriyeti'nin tesis edilmesinde başrol oynayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Bu Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır' diyerek konuşmasını tamamladı.

 

 

Göksenin Aktaş - İstanbul Gündemi