Ümraniye'de 'Memleket' Rüzgarı

Memleket Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı, kuruluşuyla birlikte yönetimini oluşturmasının ardından saha çalışmalarına hız verdi.

İlçe Başkanı Murat Türk öncülüğünde çalışmalarını titizlikle sürdüren Memleket Partisi Ümraniye, esnaf ziyaretleriyle birlikte esnafın sesi olabilmek adına kapı kapı gezmeye devam ediyor.
 
Başkan Türk: "Ümraniye'de 'Memleket' sesleri duyulacak"
 
Mahalle mahalle, cadde cadde adım atmayacak yer bırakmayacaklarını söyleyen Başkan Türk, 'Memleket Partisi olarak kuruluşumuzu tamamlamamızın ardından, yönetim kurulumuzu oluşturmamızla beraber ayağımızın tozunu sahada atıyoruz. Tüm siyasi hayatını saha çalışmaları için seferber eden Genel Başkanımız Muharrem İnce'nin ışığından yürüyerek, onun liderliğinde, onun enerjisinden örnek alarak Ümraniye'nin tüm cadde ve sokaklarını ilmek ilmek işleyerek adım atmadık yer, dokunmadık el bırakmayacağız. İşimizin zor, yolumuzun uzun olduğunun farkındayız. O yüzden de esnaflarımızın dertlerini dinlemek, onların talep ve şikayetlerine kulak vermek boynumuzun borcudur. Herkes hazırlıklı olmalı ki, artık Ümraniye'de gür bir şekilde 'Memleket' sesleri duyulacak' diye konuştu.
 
Göksenin Aktaş - İstanbul Gündemi