ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN GÖNÜLDEN GÖNÜLE YARDIM

Ümraniye Belediyesi geçtiğimiz yıl hizmete açtığı gönülden gönüle giyim mağazasıyla bu yılda ramazan ayıyla beraber ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürdü.

Her yaş grubuna hitap eden mağazada giyim ürünleri ve ayakkabı modelleri yer alıyor.

Ümraniye Belediyesi sosyal belediyecilik alanında önemli projeler hayata geçirerek, adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Necip Fazıl Mahallesi’nde hizmete açılan yardımlaşma müessesesinin güzel örneklerinden biri olan Gönülden Gönüle giyim mağazası ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzlerini güldürüp, mutlu ediyor.

Gönülden Gönüle mağazasında; yetişkin, çocuk ve bebek gruplarında giyim ürünleri ve ayakkabı yer alıyor. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde kaydı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, müdürlük tarafından kendilerine verilen Sosyal Destek Kart ile mağazada diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor. Gönülden Gönüle mağazası hafta içi her gün 10.00 ile16.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Anne ve babalar mağazada alışveriş yaparken, çocuklar da mağaza bahçesinde yer alan parkta oyun oynayarak zaman geçirebiliyor.