ŞİŞLİ BELEDİYESİ ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ PROGRAMI “ŞİŞLİ’DE SANAT ONLİNE” BAŞLADI

Şişli Belediyesi, “Şişli’de Sanat Online” programı ile sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerini evlere misafir ediyor. Şişli Belediyesi resmi YouTube kanalında yayınlanan programın moderatörlüğünü, Bay J üstleniyor.

Şişli Belediyesi’nin  "Şişli'de Sanat Online" programı başladı. Şişli Belediyesi resmi YouTube kanalında ilk iki bölümü yayınlanan programın moderatörlüğünü Bay J üstlendi. Programın ilk bölüm konukları; Türk müziğinin efsaneleşen rock grubu Bulutsuzluk Özlemi ve sevilen tiyatrocular Şebnem Özinal ile Yosi Mizrahi oldu.

Programın ikinci bölümüne ise usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç ile müzisyen Eda Baba konuk oldu.  Programda, oyuncu ikilinin keyifli sohbetlerine, Eda Baba birbirinden güzel şarkılarıyla eşlik etti.

HAFTA SONU MÜZİK ŞÖLENİ 

şişli’de Sanat Online’ın 6 Mart Cumartesi günü yayınlanacak üçüncü bölüm konukları; şarkılarıyla keyif veren müzisyen Feryal Öney ve usta tiyatrocu Hakkı Ergök olacak. 7 Mart’ta yayınlanacak dördüncü bölümde ise kıymetli müzisyenler Nilipek ve Can Kazaz’a deneyimli tiyatrocu ve yönetmen Mehmet Esen keyifli sohbetiyle eşlik edecek.

Programı izlemek için:

https://www.youtube.com/user/sislibelediyesi