Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi, İlköğretim Haftası’nda çocukları eğlendirdi

Bayrampaşa’nın ilk ve tek Tiyatro atölyesi olan ‘‘Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi” Şair Baki İlkokulu’nda İlköğretim haftası etkinlikleri kapsamında öğrenciler ile bir araya geldi.

Eğitmen ve Yapımcı İlyas Çağlayan yönetimindeki Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi ekiplerinin birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle öğrenciler ve öğretmenler doyasıya eğlendi.

Çocukları, sevilen masal kahramanları Pamuk Prenses ve palyaço ile karşılayan Tiyatro Ekibi minik öğrencilere İlköğretim Haftası coşkusu yaşattı.

Öğrenciler için çeşitli yarışmalar ve etkinliler yapan masal kahramanları hem öğrencileri hem de öğretmenleri eğlendirdi.

ÇAĞLAYAN: ‘‘NE ZAMAN İHTİYAÇ OLURSA ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ’’

Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi’nin kurucusu İlyas Çağlayan yaptığı açıklamada; “Okullarından uzak kalan çocuklarımız için ilköğretim haftası vesilesi ile yanlarında olduğumuz için çok mutluyuz. Her zaman ihtiyaç duyulduğunda Bayrampaşa’mızın her bir evladının yanında olacağız dedi. ''Şair baki okulu Müdür yardımcısı Pelin Yıldırım ve Okulun öğretmenlerinden Hülya Teker yaptığı açıklamada; Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi bugün çocuklarımıza ilköğretim haftasının önemini Sanatla anlatarak bizleri ve çocuklarımızı mutlu etmiştir. Kendilerine çok teşekkür ederiz'' diye konuştu.

Göksenin Aktaş / İstanbul Gündemi