SELÇUK ÖZDAĞ’DAN SÜLEYMAN SOYLU’YA AÇIK ÇAĞRI

​​​​​​​Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu, terör hakkında konuşmak üzere, televizyonda tartışmaya davet etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaptığı konuşmasında terörle mücadeleye ilişkin açıklamalar yaptı. Konuyla ilgili Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’da yazılı bir açıklama yaparak, terörle mücadele konusunda konuşmak üzere Bakan Soylu’yu televizyona davet etti.

“TERÖRÜ, BÖLÜCÜLÜĞÜ KONUŞMAK ADINA A HABER’DE, AÇIK OTURUMA DAVET EDİYORUM”

Konuşmak üzere hükümet ile yakınlığı ile bilinen televizyon kanallarını istediğini dile getiren Özdağ, “Gelecek Partisi’nin nasıl terörle mücadele ettiğini geçmişte Başbakanlık yapmış bugünkü Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Güneydoğu Anadolu’da neler yaptığını kendisi ile bir gün oturalım konuşalım. Eğer yüreği yetiyorsa benimle ya da bir başka Genel Başkan Yardımcımızla. Ben Soylu’yu terörü, bölücülüğü konuşmak adına A Haber’de, yandaş kanallarda, ana akım medyada, kendilerini destekleyen medyada açık oturuma davet ediyorum.  Soylu’nun tavırları cümleleri milli bütünlükten yana cümleler değildir. Türkiye’nin milli bütünlüğünü sarsıcı ve ortadan kaldırıcı cümlelerdir” dedi.