Sarıyer Yaz Spor Okulları'na yoğun ilgi

Sarıyer Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları başladı. 7-14 yaş arası çocukların yaz aylarını verimli ve kaliteli geçirebilecekleri Yaz Spor Okulları için ise 9 - 20 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Bu yıl 13’üncü kez çocukları birbirinden farklı branşlarla bir araya getirecek olan Yaz Spor Okulları için ise 9-20 Mayıs tarihleri arasında Sarıyer Belediyesi Hizmet Binası’nın -1’inci katı ve Ayazağa Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde kayıt formu doldurarak işlemlerini tamamlayabilecekler.

10 dalda eğitim alacaklar

Her yıl düzenlenen 'Yaz Spor Okulları'nda binlerce çocuğa ücretsiz hizmet veren Sarıyer Belediyesi, okulların tatile girmesiyle beraber çocukların zamanlarını hem eğlenip hem de öğrenerek sporun çeşitli branşlarında kendilerini geliştirmelerine katkı sunuyor. Futbol (Erkek / Kız), basketbol, voleybol, yüzme, atletizm, judo, karate, tekvando, kano ve jimnastik olmak üzere toplam 10 dalda eğitim alan öğrencilere ayrıca spor malzemesi ve servis desteği de sağlanıyor. Her çocuğun sadece bir branşa başvuru yapabileceği kurs kayıtlarında, yüzme branşını seçen çocukların Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nden sağlık raporu alması gerekiyor.

Göksenin Aktaş-İstanbul Gündemi