Rıza Akpolat; ‘Kurban; Paylaşma, Yardımlaşma, Birlik ve Beraberliktir’

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Kurban Bayramı’na dair sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Akpolat; “Hasretle geçen bayramlardan sonra, bu ‘şükür’ vaktinde sevdiklerinizle kavuşmanızı diliyorum” dedi.

Pandemi döneminde dayanışmayı güçlendirdiklerini dile getiren Başkan Akpolat, Beşiktaş’ta ihtiyacı olan tüm komşularının yanında olduklarını ifade etti.

1 Temmuz’dan itibaren Kademeli Normalleşme’nin üçüncü etabına giren Türkiye’de sokağa çıkma ve seyahat kısıtlamasının kaldırılmasıyla beraber yurdun her yerinde Kurban Bayramı’nın sevinci yaşanıyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da birlik ve beraberlik mesajı vererek komşularının Kurban Bayramı’nı en içten dileklerle kutladı ve sözlerine şu şekilde devam etti:

‘BEŞİKTAŞ’TA İYİ BİR GELECEK İNŞA ETMEK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

 ‘’Değerli Beşiktaşlılar; Pandemi mücadelesiyle geçen çok zor bir dönemin devamında, kısıtlamaların kaldırıldığı günlerde Kurban Bayramı’nı karşılamaktan dolayı çok mutluyuz. Hasretle geçen bayramlardan sonra, bu ‘şükür’ vaktinde sevdiklerinizle kavuşmanızı diliyorum. Kurban, paylaşma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik bayramıdır.  Bu zorlu süreçte Beşiktaş’ta büyüttüğümüz dayanışmayı, bundan sonra daha da güçlendirmeye, ihtiyacı olan tüm komşularımızın yanında olmaya, daha iyi bir geleceği birlikte inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Kurban Bayramı’nın ülkemize huzur ve barış getirmesini diliyor, bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.’’