Özlem Kutbay; ‘Toplantımızda Adım Adım İktidara Yürüdüğümüz Süreci Değerlendirdik’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arnavutköy İlçe Başkanı Özlem Kutbay, yönetimiyle birlikte Avlu 34 Konferans Salonunda Örgüt Toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya; 3. Bölge Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gökmen Güneş, İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri Av. Turan Aydoğan ve Prof. Cihangir İslâm, CHP Parti Okulu 3.Bölge Koordinatörü Oğuz Kılıç, geçmiş dönem ilçe başkanları Nazım Asan ve Mustafa Keskin, CHP Arnavutköy Meclis Üyesi Ayhan Örs, Gençlik Kolu Başkanı Adem Kanat ve Yönetim Kurulu, ilçe yönetim kurulu ve çok sayıda partili katıldı.

Pandemi koşullarından dolayı uzun süredir örgüt toplantılarını düzenleyemediklerini söyleyen ilçe Başkanı Özlem Kutbay, 22 Ekim Cumartesi günü programın yoğun bir katılımla partililerle bir araya geldiklerini söyledi. Toplantıda konu başlıkları arasında ülke gündemini de oldukça etkileyen 3600 Ek Gösterge Çalışması, Eşgüdümlü Örgütsel Çalışmalar ve Öbek Örgütlenmesi Saha Çalışma Planı olduğunu belirten Kutbay; “Toplantımızda adım adım iktidara yürüdüğümüz süreci değerlendirdik” diyerek partililere ve örgüte katılımları için teşekkür etti.  

Tuğçe HUY – İstanbul Gündemi