OSMAN NURİ KABAKTEPE’DEN AK PARTİ NE YAPTI? DİYENLERE YANIT!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, katıldığı bir TV programında AK Parti iktidarında yapılan birçok hizmetin CHP muhalefetiyle karşı çıkıldığını anlatarak ‘bu anlayışla bir yere varılmaz’ dedi.

İl Başkanı yaptığı açıklamada: “Teknolojiyle haşır neşir olan gençlerimizden istirham ediyorum. Bir yap-boz uygulaması yapsınlar. Yollar, köprüler, tüneller, millet bahçeleri, şehir hastaneleri... Bunları çıkarınca ne kalıyor geriye hep birlikte görelim. "AK Parti ne yaptı?" diyenlere en somut anlatım bu olacaktır” diyerek konuşmasında şu noktalara dikkat çekti:

‘BU ANLAYIŞLA BİR YERE VARILMAZ’

“Bir yapboz oyunu yapalım. AK Parti’nin yaptıkları, CHP’nin yaptıkları ve AK Parti’nin yapıp CHP’nin karşı çıktıkları üç tane sütun koyalım. Bir dijital oyun yapsın gençlerimiz, AK Parti neler yapmış. CHP neler yapmış. Yerel iktidarda bulundular yıllarca genel iktidarları da oldu. Şimdi bu yapboz oyununda CHP’nin karşı çıktıkları nelerdi?

İlki 1’inci Köprü, CHP hayır yapmayın dedi. 2’nci köprü,  CHP yine yapmayın dedi ve 3’üncü köprü CHP buna da hayır dedi. Sadece pandemi döneminde 3 tane şehir hastanesi var. Bunlar yoktu, CHP bunları da yapmayın dedi, karşı çıktı. Yani memleketimizde tüm hizmetlere karşı çıkma anlayışıyla bir yere varılmaz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ - İSTANBUL GÜNDEMİ