ONLİNE İSTANBUL FESTİVALİ 1 MAYIS’TA BAŞLIYOR

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi Online İstanbul Festivali 1 Mayıs’ta “Bilinçlilik Enerji Merkezi Çalışması” ile başlayacak.

Tüm dünyada ve Türkiye’de online sunulacak olan festivalde katılımcılara; nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme gibi alanlarda yürütülen teknikler birlikte bağışıklık sistemini güçlendirecek, virüse karşı dayanıklılığı artıracak, oluşan stres ve gerilimi ortadan kaldıracak ve bilinçliliği yükseltecek, “Bilinçlilik Enerji Merkezi Çalışması” da yer alıyor.

Festivalde yapılacak olan çalışmaların yararları ise uzmanlar tarafından şöyle açıklandı: “Nefes çalışmaları ile sinir sistemi gevşer. Böylece kişi olaylara daha pozitif ve çözüm odaklı bakmaya başlar. Öfke kontrolü sağlanır. Biyoenerji çalışmaları ile organizma enerji ile dolar ve kişi kendisini daha mutlu hisseder. Vücut çalıştırma teknikleri bedenin hem güçlenmesine hem de esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Evde olup, daha az hareket etmenin getirdiği fiziksel problemler giderilir. Metabolizma hızlanır. Teknikler, sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya büyük katkı koyar. Konsantrasyon teknikleri sayesinde odaklanma gelişerek, zekâ aktifleşir. Gevşeme çalışmaları sayesinde stres, gerilim ve günümüzün en sık rastlanan problemlerinden olan uykusuzluk ve depresyon giderilir. Moral ve motivasyon artar. Çalışmalar, içinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek, virüse karşı dayanıklılığı artırır.”

Online Festival Programı 1 Mayıs 2021

 

1 Mayıs CUMARTESİ:
12.00- Bilinçlilik Enerji Merkezi Çalışması- Bilinçliliğin yükseltilmesi
13.30- Spiritüel Söyleşi

 

Detaylı bilgi için:

T. 0 531 9967169-0 533 2517583

www.festivalbudur.org info@festivalbudur.org

facebook/festivalbudur.org 

instagram/festival_budur

twitter/festival_budur