MURAT DAŞDEMİR: ‘GEREKSİZ KONULAR KONUŞULUYOR, BUNLAR DOĞRU ŞEYLER DEĞİL'

İYİ Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Murat Daşdemir, Ümraniye Meclisi’nde gündem dışı konuşmaların Ümraniye halkına hiçbir yarar sağlamayacağını söyledi.

Ümraniye Meclisi'nin Ocak ayı ikinci oturumunda partisi adına söz alan İYİ Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Murat Daşdemir, partiler arasında yaşanan ve gerginlik yaratan tartışmaların Ümraniye  Meclisine yakışmadığını, bu durumun Ümraniye halkına bir yarar sağlamayacağını savundu. Daşdemir, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“İktidardaki partimizi de muhalefetteki partimizi de Ümraniye halkı bizi buraya iş yapmamız için gönderdi. Ümraniye dışından konuşmaktan, buradaki arkadaşlarımız da muzdarip olmuşlar ki hem iktidar hem de muhalefetteki arkadaşlarımızın kendilerine geleceğini hissetmiş durumdayım. Gereksiz konular konuşuluyor, doğru şeyler değil bunlar. Hizmet için geldik buraya. Bizim grup başkan vekilimiz, 2 yıldan beri, Ümraniye halkı için ne gerekiyorsa yapalım, yapılan işlerin arkasında duralım diyen ve bize bu doğrultuda talimatlarını veren birisidir. Şu anda yapılan konuşmaların Ümraniye’ye bir faydası olduğunu söyleyen bir arkadaşımız var ise kesinlikle kendisinden özür dilerim.”