MUHARREM BALIK: ‘TÜRKİYE GELİŞİMİNE DEVAM EDİYOR’

Ümraniye Meclisi’nde partisi adına gündem dışı konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili, Ümraniye Belediyesi’nin son iki yıldaki faaliyetlerinden övgü ile bahsetti.

Nisan ayı içerisindeki önemli günlerin kutlamaları ve anma konuşmaları ile sözlerine başlayan Muharrem Balık, belediye meclisi olarak yaptıkları yardım kampanyalarına verdikleri destekten ötürü tüm meclis üyelerine teşekkürlerini sundu.

Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen lansman ile Ümraniye’de klasik belediyeciliğin çok ötesinde hizmet yaptıklarını vurgulayan Muharrem Balık, “Spor salonlarından, camilere, otoparklardan okullara, karakol binalarına kadar birçok kalıcı eseri Ümraniyemiz’e kazandırmanın yanında, sosyal ve kültürel hizmetleri için Belediye Başkanımız Sayın İsmet Yıldırım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

AK Parti belediyeciliği anlayışı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde büyük projelerle ülkeyi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma gayretlerinin aralıksız sürdüğünü belirten Balık, pandemi döneminde güçlü sağlık alt yapısı sayesinde Türkiye’nin gelişimine devam ettiğini belirtti.