MİLLİYETÇİ CUMHURİYET PARTİSİ İSTANBUL’DA RESMEN KURULDU

Genel Başkanlığını Fethi Hataş’ın yaptığı Milliyetçi Cumhuriyet Partisi, resmi başvurularını tamamlayıp İstanbul’da İl Başkanlığı’nı resmen faaliyete geçirdi. Partinin İstanbul İl Başkanı Turgut Kılıç oldu.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi, İstanbul'da İl Başkanlığını resmen kurdu. Partinin İstanbul İl Başkanı Turgut Kılıç, İstanbul Valiliği Dernekler Masası’na yaptığı başvuru neticesinde alındı belgesini alarak, MCP İstanbul İl Başkanlığı’nı resmen hayata geçirmiş oldu.

Turgut Kılıç gūnūn anlam ve önemine dair bir basın açıklaması yaptı. Kılıç, sosyal devlet anlayışı ile yola çıktıklarını belirtip, “Bugūn Milliyetçi Cumhuriyet Partisi İstanbul İl Başkanlığımızın resmi başvurusunu yaptık ve alındı belgemizi alarak Allah’ın izni ile hak, hukuk, adalet ve sosyal devlet anlayışını yeniden, sil baştan ülkemizde tesis etmek için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız ile yola çıktık. İl başkanlığımız ve partimiz, sadece İstanbulumuz’un değil ülkemizin geleceği için ne gerekiyorsa el ele verip yapacak ve halkımız da Allah’ın izni ile yanımızda olacak” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Fehmi Hataş, İstanbul İl Başkanı Turgut Kılıç'ı telefonla arayarak tebrik etti ve başkan yardımcıları ile tek tek konuşarak başarılar diledi.