MHP SANCAKTEPE’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı, düzenlenen törenle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerin katıldığı tören Sancaktepe Kaymakamlığı’nda düzenlendi.

 

Öte yandan İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, sosyal medyadan bir kutlama mesajı yayınladı. Karaalioğlu mesajında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde ilan edilen Cumhuriyetimiz, vatan ve millet sevdasının ölmez eseri olarak vücut bulmuş ve kutsal vatanımızın geleceğini şekillendirerek milletin gücünü tescillemiştir...

Milli mücadelenin başladığı günlerden, zamanımıza kadar yaşanan her türlü bela ve musibeti tek yumruk olma kabiliyetini gösterebilen Türk Milleti def etmiş, etmeye de devam edecektir. Allah bu necip milleti, içeride ve dışarıda, görünen görünmeyen tüm bela ve musibetlerden korusun. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Bugünü idrak etmemize vesile olan, Cumhuriyetin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm kahramanlarımıza, tüm aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, manevi hatıralarını hürmetle yâd ediyorum...” ifadelerini kullandı.