MHP BAYRAMPAŞA’DA TANIŞMA YEMEĞİ

Milliyetçi Hareket Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu ile İl Başkanı, İl Yönetim Kurulu tanışma yemeği gerçekleşti.

MHP İstanbul İl Başkanlığı ile Bayrampaşa İlçe Başkanlığı, düzenlenen bir yemek organizasyonu ile bir araya geldi. Double Tree by Hilton Topkapı Otel’de gerçekleşen organizasyona TBMM Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Celal Adan, İstanbul İl Başkanı Birol Gür, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu’nun yanı sıra MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadınlar Kolu ile Mahalle Başkanları katıldı. Yemekte, pandemi tedbirleri çerçevesinde sosyal mesafe, maske, dezenfektan ve ateş ölçümü hususlarına azami seviyede uyuldu.

 

Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Daha sonra partililere seslenen İstanbul İl Başkanı Birol Gür, yeni İlçe Başkanı İbrahim Yeşil’e başarılar dilerken, genel parti politikaları ve sosyal medya konularına hassasiyet gösterilmesinin altını çizdi. Gür ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve üst düzey yöneticilerinin konuşmalarının ve grup toplantılarının takip edilmesini, partinin genel ve güncel politikaları hakkında bilgilerin sürekli yenilenmesinin önemine değindi. Ardından kürsüye gelen TBMM Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, genel parti politikaları, geçmişten bugüne yaşanan süreçler hakkında bilgiler paylaştı.