KİPTAŞ GENEL MÜDÜRÜ KURT’TAN YARDIM TIRINA BÜYÜK DESTEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan KİPTAŞ’ın yeni genel müdürü Ali Kurt, Çarşı Grubu'nun düzenlediği yardım tırına verdiği dolgun destek ile sosyal medyaya giriş yaptı.

Çarşı Grubu'nun, 3 Milyon takipçili @forzabesiktas twitter hesabından başlatılan ve Çarşı Kadın instagram hesabı ( @carsi.kadin1903 ) tarafından organize edilen #çArşıKöyOkullarınaKoşuyor isimli yardım kampanyasına, anında dönüş yaparak gerçek bir yardımsever ve gerçek bir Beşiktaşlı olduğunu göstermiş oldu.

Ali Kurt sosyal medyadan paylaştığı mesajda, “Çarşı köy okullarına koşuyorsa madem, bu iyilik yarışında ben de varım! Evlatlarımızın yüzündeki bir gülümsemenin de vesilesi olabilmek adına 100 Çocuğumuzun giyim masraflarını ben üstleniyorum. Ardahan tırında ben de varım.” diyerek kampanyaya katılmış oldu.

100 Çocuğun giyim masraflarını üstlenen Ali Kurt, bununla da kalmadı ve bu kampanyada sen de var mısın?” diye sorarak Beşiktaş’ın sevilen belediye başkanı Rıza Akpolat’a da pas atmayı, onu da bu kampanyaya katılmaya davet etmesi de birkaç dakika içinde aldığı yüzlerde retweet ile gerçekten takdir topladı.