KAĞITHANE BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA BÜYÜK SÜRPRİZ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl da 23 Nisan'ı evlerinde kutlayan çocuklara, Kağıthane Belediyesi düzenlediği bir dizi eğlenceli etkinlikle süpriz yaptı.

Kağıthane’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; Nasrettin Hoca, Keloğlan, Hacivat-Karagöz, palyaço ve jonglör gösterileri ile kutlandı. Kağıthane Belediyesi'ne bağlı hizmet araçları 23 Nisan'a özel tek tek süslenirken; bayram coşkusunu mahalle mahalle gezerek çocukların ayağına taşıdı.
Sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle evde olan çocuklar, Kağıthane Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere; evlerinin önünden ve balkonlarından eşlik etti. Korona virüs tedbirleri kapsamında aile ve çocuklara maske, mesafe ve sokağa çıkma kısıtlamasına uyulması yönünde de uyarılarda bulunuldu.
Kağıthane Belediyesi'nin kısıtlama nedeniyle çocukların bu seneki burukluğunu biraz olsun gidermek amacıyla düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği haftasonu da devam edecek. Çocukların aile ve arkadaşlarıyla şarkı ve danslara eşlik etmesi renkli görüntüler oluşturdu.

GÖKSENİN AKTAŞ - İSTANBUL GÜNDEMİ