İYİ PARTİ KARTAL’DAN MİNİK DOSTLARA KULÜBE

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı, sahipsiz köpeklerin barınması için 15 adet kulübe temin ederek uygun noktalara yerleştirdi.

İYİ Parti Kartal, sosyal bir etkinliğe daha imzasını attı. İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı Toplumsal Politikalar Başkanı Çiğdem Yamak organizasyonunda, Hayvan Hakları Komisyon Başkanı Oğuzhan Kahkeci’nin de desteğiyle 15 adet köpek barınma kulübesi, Uğur Mumcu Mahallesi ve Aydos Masal Patileri Derneği'ne bağlı besleme noktalarına yerleştirildi.

 

İYİ Parti Kartal Toplumsal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Çiğdem Yamak, bu anlamlı çalışma ile ilgili olarak, “Uğur Mumcu Mahallesi ve Aydos Ormanları’nda Masal Patileri Derneği yetkililerinin bize gösterdiği noktalara köpekler için 15 adet kulübeyi yerleştirdik. Daha önce de bunun gibi bir çalışma ile 18 adet barınma kulübesi temin etmiştik. Bunların hepsini kendi imkanlarımızla yaptırdık. İlçe Başkanımız Fuat Onbaşılı önderliğinde Toplumsal Politikalar Başkanlığı olarak, Hayvanları Koruma Günü’nde başladığımız bu etkinlik ile minik dostlarımızın korunması ve barınması konusunda farkındalık yarattığımıza inanıyoruz. İlçe Başkanımızdan, çevremizden ve dostlarımızdan büyük destek aldık. Faaliyetlerimize tam gaz devam edeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.