İyi Kalpler Derneği’nden Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ne mont bağışı

Bayrampaşa İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ne kışlık mont bağışı yapıldı.

İyi Kalpler Derneği olarak iyilik dağıtmaya ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ettiklerini kaydeden İyi Kalpler Derneği Başkanı Adem Dişçi, ‘‘Semtimizde hizmet veren aziz şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine her türlü desteği veren değerli dostum Hakan Sulu’nun başkanlığını yaptığı İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ne montlarımızı teslim ettik. Şehitlerimiz bizim için ”vatan” demek ”bayrak demek” bir insanın varabileceği en üst mertebe demek onların haklarını asla ödeyemeyiz. Bugün vatanımız var ise onların sayesinde rabbim hepsinden razı olsun bizler her zaman şehit ve gazi ailelerimiz için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız.’’ diye konuştu.

SULU: ‘‘ADEM DİŞÇİ’YE VE TÜM YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’

İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Hakan Sulu ise şöyle konuştu: ‘‘İyi Kalpler Derneği her zaman bize destek oldu ve olmaya devam ediyor . Dernek Başkanı kardeşim Adem Dişçi’ye ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Bizler kendimizi aziz şehitlerimizin hatıralarını yaşatmaya onların ailelerine destek olmaya adadık bu anlamda bir çok çalışma yürütüyoruz. Vatanı için şehit olmuş olan hepimiz için şehit olmuştur Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır biz bunu benimsedik ve canımızı dişimize takarak onların verdiği bu şanlı davaya ufacık bir katkı sağlamaya çalıştık. Allah bize destek olan herkesten razı olsun.’’

Göksenin Aktaş / İstanbul Gündemi