HÜDA PAR İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NDA İSA GÜVENDİK DÖNEMİ

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığı koltuğuna HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’ın kararıyla İsa Güvendik atandı.

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Sn. İshak Sağlam’ın tensipleriyle partimizin İstanbul İl Başkanlığına Sn. İsa Güvendik atandı. Bu atamanın İstanbulumuz başta olmak üzere tüm üye, gönüllü ve halkımız için hayırlara vesile olmasını diler, yeni başkanımıza görevinde başarılar dileriz” denildi. 

SAĞLAM’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ MESAJI

Öte yandan HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam da sosyal medya hesabından ‘hayırlı olsun’ mesajı paylaştı. Sağlam, Güvendik’in “Beni İstanbul İl Başkanlığı görevine layık gören Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam'a ve parti teşkilâtımıza teşekkür ediyorum. Allah bu görevi başarıyla yerine getirmeyi nasip etsin” paylaşımını alıntılayarak, “Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın” ifadelerini kullandı.

İSA GÜVENDİK KİMDİR?

1979 Bursa doğumlu olan İsa Güvendik aslen Tokatlı'dır. Uzun yıllar Bursa’da ikamet eden ve burada Sivil Toplum Kuruluşları'nda yöneticilik yapan Güvendik, son olarak Mustazaflar Cemiyeti İstanbul Şube Başkanlığı görevini yürütüyordu. HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığı'na atanan Güvendik, evli ve 6 çocuk babasıdır. 

GÖKSENİN AKTAŞ - İSTANBUL GÜNDEMİ