FURKAN HALI YIKAMA

Halı yıkama sektörü günden güne gelişen ve bu gelişme ile birlikte birçok olumsuzu da kendi ile beraber getirmektedir. Hızla yayılan merdiven altı ve fason gibi halı yıkama tesisleri birçok müşterinin kâbusu haline gelmiştir.

Halı yıkama sektörü günden güne gelişen ve bu gelişme ile birlikte birçok olumsuzu da kendi ile beraber getirmektedir. Hızla yayılan merdiven altı ve fason gibi halı yıkama tesisleri birçok müşterinin kâbusu haline gelmiştir.
 
Bizler de olumsuzlukların önüne geçebilmek adına burada yerimizi almaktayız. Furkan Halı Yıkama olarak halı ve koltuk yıkama konusunda gerekli alt yapıya sahip donanımlı tesisi ile alanında uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlere halı yıkama ve temizlik konusunda gerekli hizmeti vermekteyiz. Yıkama süreci boyunca gerekli hassasiyeti gösterip halılarınızı en iyi şekilde temizleyerek sizlere itinalı bir şekilde teslim etmekteyiz. 
 
İstanbul’un önde gelen halı yıkamacıları arasında yerini alan Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası, halı ve koltuk yıkama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle işimizi sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Başta halı yıkama olmak üzere birçok temizlik alanında kalitesi ve güveni ile adını bugünlere taşımayı başarmış köklü ve modern alt yapımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. 
Beylikdüzü halı yıkama olarak firmamız, diğer firmalarla mukayese edildiğinde ismini ve kalitesini her zaman akıllarda yer edecek şekilde kazımaktadır. Öncelikli hedefimiz insan sağlığı olup, müşteri memnuniyeti ilkesinden şaşmadan faaliyetlerimizi günden güne arttırarak sürdürmekteyiz. Sizler de halı, koltuk, yorgan ve perde yıkama gibi işlemlerinizi Beylikdüzü halı yıkama ile temizleterek halılarınızın ilk günkü görünümüne şahitlik edebilirsiniz. 
 
Evlerimizin ışıltılı ve şık duruşuyla bilinen halılarınız temizlenmek üzere kapınızda ücretsiz servislerimizce teslim alınır. Fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerle el değmeden tamamen sağlık bakanlığı onaylı bitkisel özlü ürünlerle yıkanmaktadır. Halılar yıkanmadan evvel toz alma işlemine tabi tutulur, ardından cinsine göre ayrıştırılarak bit ve parazitlere karşı dezenfektan edilir ve tüm işlemler tamamlandıktan sonra kalite kontrolden geçerek hazır hale getirilir.
 
Sizler de Furkan Halı yıkama ailesi ile tanışarak ışıltılı bir temizliğe şahitlik edebilirsiniz. Keşke demeden önce doğru adresi tercih ediniz.