Erhan Erol ‘AK Parti’nin de CHP’nin de kalesi olan yerlerde...’

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla organize edilen kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi.

Sarıyer Merkez’de bulunan ilçe binasında yapılan etkinliğe; DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, İstinye Muhtarı Recep Alkan, DEVA Partisi İstanbul ve Sarıyer yönetim kurulu üyeleri, partililer ve basın mensupları katıldı.

Erhan Erol: “Demokrasinin iktisadi bir şekilde gelişmesi için bu gerekiyor”

Programda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, “Biz ideolojik bir parti değiliz. Partimizde her ideolojide insan var. Demokrasinin iktisadi bir şekilde gelişmesi için bu gerekiyor. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın ağzından partilerle ilgili bir cümle duyamazsınız. “Söz borçtur” der. Biz İstanbul’da AK Parti’nin de CHP’nin de kalesi olan yerlerde çok rahat dolaşıyoruz. İnsanların bu kadar zor günler yaşadığı ve siyasetçilerden soğuduğu bir dönemde sokağa çıkıyoruz” diye konuştu.

Bilal Çelik: “DEVA Partisi’nin dertlere deva olacağını görüyoruz”

Sarıyer’deki çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, “DEVA Partisi olarak sahaya indiğimizde çok büyük bir teveccühle karşılaşıyoruz. Bu bizleri çok mutlu ediyor ve çalışmalarımıza azim katıyor. Partimize üye olmak ve yönetimimizde yer almak isteyen çok sayıda insan var. DEVA Partisi’nin dertlere deva olacağını görüyoruz. Sarıyer’de kadın ve genç kotası yüksek bir yönetimle yol alacağız. Bu bizim için ayrı bir gururdur. DEVA Partisi’nde genç yaştaki mesleğinde çok yetenekli arkadaşlarımızın çalışmalarına önce genlik kollarından başlayıp devamında farklı görevlere getirilmesi söz konusu değildir. Büyük bir enerjiyle yola çıktık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yavuz Topal-İstanbul Gündemi