DÜNYANIN EN UCUZ FORMULA 1 BİLETLERİNE TALEP ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Büyük heyecanla beklenen Formula 1 DHL Turkish Grand Prix 2020’nin sınırlı sayıda özel fiyatlı biletleri satışa sunulduktan 2 buçuk saat içinde tükendi.

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1i canlı olarak yerinden izlemek isteyen binlerce kişi için heyecanlı bekleyiş daha da arttı. Intercity İstanbul Park’ın hayata geçirdiği 24 saatlik dev kampanya kapsamında, 10 bin adet indirimli bilet satışa çıktığı andan itibaren gelen yoğun taleple, 2.5 saat gibi kısa bir sürede satıldı. 13-14-15 Kasım’da Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1TM   için bilet satışları Biletix üzerinden devam ediyor. Satılan toplam bilet sayısı 6 saatte 40 bini geçerken, bilet satışlarına ilgi artarak devam ediyor.

 

BİLET SATIŞLARINDA ÜST DÜZEY GÜVENLİK

 

Bilet satışı, rekabet kurumunun belirlediği standartlar çerçevesinde büyük organizasyonlarda bilet satışı gerçekleştiren Biletix tarafından tüm güvenlik önlemleri yerine getirilerek gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede indirimli bilet alımları, her alıcı hesap için 4 adet ile sınırlandırıldı.  Sistemlerinde bu kurala uymayan bir bilet satışı mevcut olmadığını belirten Intercity İstanbul Park; “İllegal bilet satışı ile ilgili tüm hukuki ve teknik önlemler alınmış olup bilet satışlarımız ilk andan itibaren bu standartlarda devam etmektedir” açıklamalarında bulundu.