COVID-19’A SON VEREN FESTİVAL!

Büyük bir ilgiyle takip edilen ve her Cumartesi günü yapılan İstanbul Festivali, Covid-19 nedeniyle alınan önlemler kapsamında 3 Nisan Cumartesi günü tüm dünyaya ONLINE olarak sunulacak.

Online Festival’de, bağışıklık sistemini güçlendirecek, virüse karşı dayanıklılığı artıracak, oluşan stres ve gerilimi ortadan kaldıracak, iletişim yeteneğini geliştirecek, “İletişim Enerji Merkezi Çalışması” yer alıyor. Festivale Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ONLINE olarak katılım mümkün olacak.

Online Festival’deki “İletişim Enerji Merkezi Çalışması” ile katılımcılara, nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme gibi alanlarda yürütülen teknikler sunulacak. 

FESTİVALDE YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN YARARLARI:

 “Nefes çalışmaları ile sinir sistemi gevşer. Böylece kişi olaylara daha pozitif ve çözüm odaklı bakmaya başlar. Öfke kontrolü sağlanır. Biyoenerji çalışmaları ile organizma enerji ile dolar ve kişi kendisini daha mutlu hisseder. Vücut çalıştırma teknikleri bedenin hem güçlenmesine hem de esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Evde olup, daha az hareket etmenin getirdiği fiziksel problemler giderilir. Metabolizma hızlanır. Teknikler, sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya büyük katkı koyar. Konsantrasyon teknikleri sayesinde odaklanma gelişerek, zekâ aktifleşir. Gevşeme çalışmaları sayesinde stres, gerilim ve günümüzün en sık rastlanan problemlerinden olan uykusuzluk ve depresyon giderilir. Moral ve motivasyon artar. Çalışmalar, içinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek, virüse karşı dayanıklılığı artırır.”

 

Online Festival Programı- 3 Nisan 2021:

 

3 Nisan CUMARTESİ:
12.00- İletişim Enerji Merkezi Çalışması- İletişim yeteneğinin geliştirilmesi
13.30- Spiritüel Söyleşi

Detaylı bilgi: 

T. 0 531 9967169-0 533 2517583

www.festivalbudur.org

info@festivalbudur.org

facebook/festivalbudur.org  

instagram/festival_budur

twitter/festival_budur