ÇEKSİAD’ın iki salonu üyelerin yoğun katılımıyla açıldı

Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ÇEKSİAD) iki salonu düzenlenen programda üyelerin yoğun katılımıyla açıldı.

28 Haziran’dan gerçekleşen genel kurulun ardından ÇEKSİAD Başkanlığı’na seçilen Erdal Albayrak ve yönetim kurulunun çalışmaları sonucu yeni binasına taşınan Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ÇEKSİAD) iki salonu üyelerin yoğun katılımıyla açıldı.

4 Aralık’ta düzenlenen programa ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda üye katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış programında Başkan Albayrak, ‘ÇEKSİAD’ın Dünü ve Bugünü’ konulu bir konuşma yaptı. Daha sonra geçmiş dönem üyelerinden merhum Şefik Ekşi Konferans Salonu ve Yasin Mollaoğlu Eğitim Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi.

Duygusal anların yaşandığı açılış töreninin ardından yeni dernek binasının yapımında emeği geçen ÇEKSİAD üyelerine çiçek takdim edilirken, dilekler ve kapanış bölümde söz almak isteyen ve fikirlerini beyan etmek isteyen üyeler söz aldıktan sonra program sona erdi.

Göksenin Aktaş / İstanbul Gündemi