ÇEKMEKÖY CUP 16 YAŞ ULUSLARARASI TENİS TURNUVASI BAŞLADI

Çekmeköy Belediyesi ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Çekmeköy Cup 16 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası başladı.

Özgecan Arslan Parkı’nda bulunan tenis kortlarında gerçekleşen Çekmeköy Cup 16 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası başladı. Açılış törenine Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Kılıç ve sporseverler katıldı. Pandemi tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak düzenlenen turnuva, 13 Kasım – 22 Kasım tarihleri arasında yapılacak.  Eleme maçları, tekler ve çiftler maçlarının ardından kazananlar ödüllerini 22 Kasım’da gerçekleşecek ödül töreninde alacak.

 

Farklı ülkelerden yüzlerce sporcunun katıldığı Çekmeköy Cup 16 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’nın açılış vuruşunu Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Azerbaycanlı Tamerlan Azizov yaptı.

 

Sporculara seslenen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “Hepinize sakatlıksız, keyifli bir turnuva diliyorum. Spor için emek döken, bizlere böyle güzel bir ortamı hazırlayan mesai arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.