BİN 400 KOBİ MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE KORUNACAK

Tüm Avrupa’da yaygın olan ve Türkiye’de ilk kez ISOMER tarafından hayata geçirilen Postmodern Teknik Toptancılık sistemi ile KOBİ’ler büyük hacimli işleri alarak büyüme fırsatı yakalıyor.

İklimlendirme ve güneş enerjisi sistemlerinde faaliyet gösteren ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, bin 400 KOBİ’ye mühendislik desteği sunarak ekonominin daraldığı bu günlerde onların iş potansiyelini artırıyor.


Ekonominin temel taşı olarak kabul edilen KOBİ’lere ürün ve malzemenin yanı sıra mühendislik, satış, pazarlama ve teknik eğitim desteği sunduklarını belirten ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi Genel Koordinatörü İlgin Eray, Postmodern Teknik Toptancılık olarak tanımladıkları bu sistem ile bin 400’e yakın firmaya bu zorlu dönemde büyük ölçekli işleri yapabilme fırsatı yarattıklarını belirtti.

 

“Bizim yolumuz başka” anlayışından hareket ettiklerini ve konuya sadece ticari olarak yaklaşmadıklarını dile getiren İlgin Eray, “ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi olarak klasik toptancılık anlayışını değiştiriyoruz. Türkiye geneline yayılmış bin 400’e yakın bayimize doğalgaz ekipmanları, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompası gibi teknik alt yapı gerektiren ürün gruplarını sunuyoruz. Bununla birlikte tüm bayilerimize ürünler ve uygulamalar hakkında eğitimler veriyoruz. Hepsine pazarlama desteği sağlıyoruz. En önemlisi de onlara tam teşekküllü mühendislik desteği sunuyoruz. Böylece bayilerimiz de müşterilerine daha kapsamlı hizmet sunarak büyük hacimli işlere imza atabiliyor ve cirolarını yükseltebiliyorlar” ifadelerini kullandı.