BEŞİKTAŞ’TA SAHA ÇÖZÜM HAREKETİ DEVAM EDİYOR

Beşiktaş’ta geçtiğimiz günlerde halk ile daha yakın iletişimde olabilmek amacıyla faaliyete geçen Saha Çözüm Ekibi; bir hafta boyunca; 3 bin 274 hane, 354 iş yeri ve kamusal alanı ziyaret etti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın öncülüğünde hayata geçen ve ilçe sakinleri ile en kısa yoldan iletişime geçmek, sorunları dinlemek ve çözüm üretmek amacıyla Beşiktaş sokaklarını aşındıran Saha Çözüm Hareketi;  bir haftada yaklaşık 4 bin noktada vatandaş ile buluştu. Ekip, 98.350 maske ve 4.270 dezenfektan dağıttı.

 

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat; Beşiktaş’ta katılımcı demokrasiyi hayata geçirmek ve tüm komşularımız tarafından benimsenmesini sağlamak amacıyla uygulamalarına bir yenisini daha eklediklerini ifade ederek; sorunlara hızlı ve yerinde çözüm üretme yolunda çok büyük bir adım atarak, Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi başlattıklarını dile getirdi. Başkan Akpolat; “Saha Çözüm ekibimizle beraber, Beşiktaş’ta her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyoruz. Komşularımıza hem hijyen malzemeleri iletiyor hem de fikir ve taleplerine kulak veriyoruz. Yürünmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmıyoruz; bırakmayacağız. Hep söylediğimiz gibi; Beşiktaş’ta birlikte varız! Beşiktaş için sahadayız” diye konuştu. Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi, sorunları ve çözümleri yerinde oluşturan özelliğiyle örnek bir çalışma olarak vatandaşlardan da büyük ilgi görüyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, yerinde demokrasi, yerinde paylaşım ve ortaklaşma ve dayanışma işe bu zorlu süreci atlatacaklarını dile getirdi.