BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NİN “ASKIDA CİHAZ” KARGOLARINI YURTİÇİ KARGO ÜCRETSİZ TAŞIYACAK

Beşiktaş Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde başlattığı “Askıda Cihaz” kampanyasında kargoları Yurtiçi Kargo ücretsiz taşıyacak.

Uzaktan eğitime erişim için evinde interneti, bilgisayarı hatta televizyonu olmayan öğrenciler uzaktan eğitim sürecini oldukça sıkıntılı geçiriyor. Beşiktaş Belediyesi de bu kapsamda evinde çalışır durumda olan tablet, bilgisayar ve televizyonu ya da bu kampanya için satın aldığı cihazı ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırabilmek için “Askıda Cihaz” kampanyasına start vermişti. Eğitimde seferberlik başlatan Beşiktaş Belediyesi’nin hayata geçirdiği kampanya çerçevesinde öğrencilere cihaz göndermek isteyen vatandaşların cihaz gönderileri Yurtiçi Kargo ile yapılan iş birliği ile ücretsiz taşınacak.

 

Beşiktaşlı komşuları ve Türkiye’nin her yerinden büyük ilgi gören kampanyaya destek vermek isteyenler, cihazları sağlam bir şekilde ambalajlayarak kendisine en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bırakabilir. Bilgisayar, Tablet ve Maksimum 32” büyüklüğündeki televizyonların taşınabileceği kargoların Beşiktaş Belediyesi’ne ulaştırılabilmesi için yazılması gereken bilgiler;

 

Müşteri Kod: 327947255

Alıcı Adı: Beşiktaş Belediyesi – Askıda Cihaz Kampanyası

Adres: Nisbetiye Mah. Aytar Caddesi Başlık Sok. No:1 Bilgi İşlem Müdürlüğü

Beşiktaş / İstanbul   444 44 55

Ödeme Tipi: Alıcı Ödemeli