BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ YARDIMLARDA REKORA KOŞUYOR

Bayrampaşa Belediyesi ramazan ayında düzenlediği gıda yardımı etkinliğinde toplam 10 bin aileye erzak kolisi dağıttı.

Bayrampaşa Belediyesi, Ramazan’ın başladığı günden bu yana, ilçede yaşayan ihtiyaç sahipleri ile pandemiden ekonomik olarak olumsuz etkilenen toplam 10 bin aileye gıda yardımı yaptı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hijyen kurallarına uygun olarak büyük bir özenle hazırlanan gıda kolileri, önceden belirlenen adreslere belediye ekiplerince teslim edildi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Ramazanın bereketini komşularımızla paylaşıyor ve gönül belediyeciliğimiz ile gönüller yapmaya gayret gösteriyoruz” diyerek bu tür çalışmaların devam edeceğini de söyledi.

“KOMŞULARIMIZLA GÖNÜL SOFRALARIMIZDA BULUŞTUK’

Yardımlarla ilgili bir açıklama yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bu yıl koronavirüs salgınından dolayı maalesef komşularımızla iftar ve gönül sofralarımızda buluşamadık. Suyumuzu, ekmeğimizi ve en önemlisi de dostluğumuzu onlarla paylaşamadık. Ancak Ramazanın bereketini komşularımızla paylaşmak ve gönül belediyeciliğimiz ile gönüller yapmak için dar gelirli ailelerimize gıda kolilerini ulaştırdık. Bizler halkımızın hizmetkârı olmaya, darda ve zorda kalanlara yardım elimizi uzatmaya devam edeceğiz.” dedi.

TUĞÇE HUY - İSTANBUL GÜNDEMİ