Başkan Onur Yeşil: ‘‘Sadece seçim zamanı değil, her zaman sahadayız’’

MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil önderliğinde ev ziyaretleri gerçekleştiren MHP Bağcılar ilçe yönetimi ve mahalle başkanları vatandaşları dinledi.

Bağcılar’da kapı kapı dolaşan MHP Bağcılar İlçe Teşkilatı, ziyaret ettikleri evlerde vatandaşlara yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek kendilerinden destek olmalarını istedi.

Samimi ortamda gerçekleştirilen ev ziyaretlerinde içilen çaylar eşliğinde MHP Bağcılar İlçe Başkanlığı’nın strateji ve vaatler vatandaşlara ilk ağızdan anlatıldı.

Yapılan ev ziyaretleriyle ilgili konuşan MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil, “MHP Bağcılar İlçe Başkanlığı olarak 2023 yılında gerçekleştirilecek olan seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine başladık. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyaretlerde MHP Bağcılar İlçe Başkanlığı olarak projelerimizi ev sahiplerine anlatıp seçimlerde Bağcılar hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz. Sadece seçim zamanı değil, her zaman sahadayız. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Ziyaretlerimize vatandaşlarımız da çok ilgi gösteriyor.” diye konuştu.

Göksenin Aktaş / İstanbul Gündemi