GÜRAY ÇIKAY
17.09.2020 15:38:01
Ben İYİ PARTİ ailesine yeni katılmış birisi olarak RAİF GÜLER Başkanımı tebrik ediyorum, Allah muaffakiyetler nasip etsin...

BAŞKAN KAVUNCU’DAN BAYRAMPAŞA İYİ PARTİ’YE ZİYARET

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’nde başkanlık için yeniden aday olan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Bayrampaşa İlçe Başkanlığı'mızı ziyaret ederek Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve delegelerle bir araya geldi.

Ziyarette İYİ Parti İstanbul Teşkilatları hakkında istişarelerde bulunuldu. Başkan Kavuncu, ‘‘Önümüzde günlerde İl Başkanlığımızın kongresi gerçekleşecek. Göreve geldiğimden beri bugüne kadar olan süreçte çıkarılan dersler ışığında, çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha gayretli kadrolarla İYİ Parti’nin iktidar yürüyüşünü sağlayacağız.’’ dedi.

BAŞKAN GÜLER: ‘‘KAPILARIMIZ TÜM ADAYLARIMIZA AÇIKTIR’’

Ziyaretinden dolayı Başkan Kavuncu’ya teşekkür eden Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, ‘‘İl başkanımız bu akşam ilçemizi ziyaret ederek hoş sohbette bulundu. Gündeme dair ve de yapılacak olan il kongremizde öteki adaylara da aynı şekilde davranmamız konusunda uyarılarda bulundu. Çıkmış olduğu bu yolda il başkanımız ve de ekibine başarılar diliyoruz. Her bir adayımız bizim için bir değerdir. İYİ Parti Bayrampaşa ilçesi olarak kapılarımız tüm adaylarımıza açıktır. Birlikte biz olduğumuz sürece çok İYİ olacağız.’’ diye konuştu.