Başkan Argunşah: ‘‘Esnafımızın yanındayız’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, Yakacık’ta esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

CHP Kartal İlçe Başkanlığı’nın esnaf ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, Meclis Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, Mahalle Temsilcilerinin de aralarında bulunduğu CHP heyeti Yakacık Yeni Mahalle ve Çarşı Mahallesi’nde esnafla buluştu. Esnafın sıkıntılarını, talep ve önerilerini dinleyen heyet, CHP’nin çözüm önerilerini esnafla paylaştı.

CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, ‘‘İlçe örgütümüz olarak esnaf ve yurttaşlarımızı ziyaret etmeyi sürdürüyoruz. Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle esnafımız perişan halde. Esnafımızın dertlerini dinleyip çözüm önerilerimizi anlattık. Dün olduğu gibi bugün, bugün olduğu gibi de yarın esnafımızın yanında olacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Esnafın büyük sıkıntı içinde olduğunu kaydeden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, ‘‘Kartal sokaklarındaydık. Kötü ekonomi yönetiminin neden olduğu istikrarsız piyasa koşullarının yarattığı sorunları esnaf ve vatandaşlarımızdan dinledik. Vatandaşlarımız ekonomik deneyler değil, güven ve istikrar istiyor.’’ dedi.

Göksenin Aktaş / İstanbul Gündemi