Yücel Korkmaz


BAŞKAN TAYYİP ERDOĞAN'A HİTAP

Büyük Türk milleti, güçlü Türkiye ideali için seni amaç edinmiştir. Kaçsan da arkanı dönsen de gözlerini yumsan da bu böyledir. Bu millete, velhasıl davamıza, gayemize herhangi bir nefretin belirmedikçe bu hep böyle.


Büyük Türk milleti, güçlü Türkiye ideali için seni amaç edinmiştir. Kaçsan da arkanı dönsen de gözlerini yumsan da bu böyledir. Bu millete, velhasıl davamıza, gayemize herhangi bir nefretin belirmedikçe bu hep böyle.


Sorunları kökünden çözecek ve hakları yerli yerine oturdu bilecek bir sen varsın. 18 yıllık AK parti iktidarında ülkenin nasıl dönüştüğünü,  nasıl büyüdüğünü, hangi dinamikler üzerinde yükseldiğini yeni baştan burada çerçevelemeye gerek yok. Büyük Türkiye ideali Doğu ve Batı muhasebesinde, Doğu'yu asli ruh içinde yeni bir anlayışa bağlayıp muhafaza eden çelik iradenin eseri sensin. Batı'nın olumlu bilgiler harikasını olduğu gibi benimseyen, bundan bütün Doğu alemine taptaze bir örnek yoğuran ve milli varlığı bütün kök istisnaları içinde geliştirmek isteyen ve bu gayeye aykırı fikir ve mezhep güdenleri topyekün düşman bilen milletin soylu ve okkalı bir dünya görüşünün adı sensin. Bütün muhafazakârlar, milliyetçiler, gerçek Türk'ler, Osmanlı'nın bakiyesi olan halklar, Anadolulu'ar bu dünya görüşünün gerçek dostlarına dost olup, bütün köksüzlere, Allah'sızlara, kozmopolitlere, sahte inkılapçılara, sahte sanatçılara, Türk milletini asırlardır çıtır çıtır yemeye memur malum ve aleni unsurlara amansız düşman olmalısın. Dedem Abdülhamit Han'dan beri sırasını bekleyen, bu dava taşı bu ideal, 2002'ye ve sana kadar hiçbir hükümet reisinde, sen de bulduğu huzuru bulabilmiş değildir.


Sen bir Türk'sün Tayyip Erdoğan! Kim ne derse desin yakından biliyoruz ki Türk ve İslam ruhunun kalbinde pırıltılar taşıyorsun. Aile yoluyla cebin ve  gözün tok. Bunun için Osmanlı'dan Cumhuriyet'ten bu yana gelen sadrazamlar ve başka kimler arasında bu makamın sana getireceği servetten gönlü tok insansın. Allah ve millet huzurunda, şeytan ve düşman karşısında hepimiz ne olduğumuzu ve ne olacağımızı, ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı bilelim.. Artık bu memlekette inkılap rejiminin Müslümanlığa zıt olup olmadığını, zıtsa hangi taraf hesabına olursa olsun bir cevabının icrası gerektiğini devlet ağzıyla bildirmenin buna en uygun ağzın Tayyip Erdoğan olduğunu bilmenin günü gelmemiş midir?


İstanbul'u, payitahtın başkenti Ankara'yı Erzincan ve Erzurum'dan farkı olmayan bir vilayet olduğunun ilan edeceği gün gelmedi mi? Ayasofya'yı eski haline, camiye çevirmek için lafını bile ağzımıza aldığımızda ellerini gırtlağımıza sokanlar karşısında çelimsiz olan bizler, zaten İslamiyet ve İslami dava bahsini ağzımıza bile almıyoruz, onu merhum anneannemizin kardan beyaz başörtüsüne gömmüş ve tavan arasına kaldırmış bulunuyoruz. Yolun kendin gibi uzun ve meşakkatli ama yapmak zorundasın...  • Salı 31 ° / 22 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 28 ° / 23 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 27 ° / 21 ° Güneşli

İstanbul

07.07.2020

  • İMSAK 03:35
  • GÜNEŞ 05:32
  • ÖĞLE 13:14
  • İKİNDİ 17:13
  • AKŞAM 20:46
  • YATSI 22:34