BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

BAŞKAN POYRAZ, ALEMDAĞ İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

SANCAKTEPE’DE SPOR ŞÖLENİ

KKTC’DEN 18 BELEDİYE BAŞKANI İSTANBUL’DA

İMAMOĞLU: “KANAL İSTANBUL İLE İLGİLİ OLUMLU FİKRİM YOK”

SULTANGAZİ’DE OKULLARA 93 TON TEMİZLİK MALZEMESİ DESTEĞİ

VADİ AÇIKHAVA’DA KARADENİZ GECESİ

Vadi Açıkhava, Türkiye’nin en güçlü yorumcularından Öykü Gürman’ı, Karadeniz müziğinin sevilen isimleri İmera, Ekin Uzunlar ve Merve Yavuz’u ağırlıyor. Vadi Açıkhava festival havasında geçecek bir geceye ev sahipliği yapacak.

22 Eylül Pazar gecesi, Karadeniz müziğinin sevilen isimleri peş peşe sahneye çıkarak, Vadi Açıkhava’da festival havası estirecek. Gecenin yıldızı, müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman.  Karadeniz müziğinin sevilen şarkılarının yanı sıra Öykü Gürman, geçmişten günümüze hit olmuş şarkıları haricinde sürpriz cover’larda seslendirecek. Uzun süredir İstanbul’da sahne almayan Gürman’a, bu özel gece için sürpriz müzisyen dostları da eşlik edecek. Trabzon ve Rizeli müzisyenlerden oluşan İmera grubunun konseri bir gösteriye dönüşecek. Adeta konuşturduğu kemençesiyle ve kadife sesiyle ünlü Ekin Uzunlar seyirciye romantik dakikalar yaşatacak. Gecenin açılışını ise ‘Sol Yanım’ şarkısıyla Youtube’da 10 milyon barajını aşan Trabzonlu şarkıcı Merve Yavuz yapacak.

İstanbul’un unutulmaz konser mekanları Rumelihisarı, Kuruçeşme Arena gibi kendine has bir ruhu olan Vadi Açıkhava, uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası olma ve en güzel anılara ev sahipliği yapma hedefiyle inşa edildi. Vadi Açıkhava, hem konforlu dev oturma alanıyla hem de rahat bir görüş ve dinleme imkanı tanıyan açık alanı ile yaz boyunca birbirinden keyifli konserlere ev sahipliği yapacak.

Vadi Açıkhava’da U.S. Polo Assn. Açıkhava Konserleri’nin kapanışını 27 Eylül’de Türk pop müziğinin güçlü ve sevilen sesi Funda Arar yapacak.