ÜMRANİYE’DE YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Ümraniye Belediyesi tarafından çocuk ve gençler için düzenlenen yaz dönemi kurslarının yeniden başlayacağı duyuruldu.

Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen ve pandemi nedeniyle bir süre ara veren pilates, zumba, fitnes, bisiklet, atletizm, okçuluk, judo, halk oyunları, kort tenis, jimnastik, karate, tekvando, kickboks, besyo hazırlık kursu ve paten kursları tekrar başlıyor. 

Ümraniye Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından yaz aylarında çocuklar için düzenlenen yaz kursları da yakın zamanda başlayacak. O kurslardan biri olan ve 6-14 yaş arası çocukları kapsayan ‘Yaz Kur’an Kursu Etkinliği’ için kayıtlar ise başladı. Kur’ân-ı Kerîm, İman ve Ahlâk Esasları, Adâb-ı Muâşeret, Akıl-Zeka Oyunları ve Musiki derslerinin yer aldığı etkinlik 5 haftalık ders programını içeriyor. Sınırlı kontenjana sahip etkinlikler sırasında 15 farklı uygulama merkezinde hafta için her gün 5 farklı branşta ders verilecek. 

Yaz Kur'an Kursu Etkinliği 15 Haziran - 17 Temmuz 2020 tarihleri arasında, Üniversite Hazırlık Kursu 1 Haziran - 28 Haziran 2020 tarihleri arasında, Üniversite Hazırlık Online Görüntülü Eğitim  5 Mayıs - 19 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Öte yandan Ümraniye Belediyesi Yaz Kur’an Kursu Etkinliği’ne kayıt yaptırmak isteyenler 444 9 822 /0(530) 149 77 82   no’lu numarayı arayarak ya da https://pvp.tc/Nzl4   linkine tıklayarak  işlemlerini gerçekleştirebiliyor.