BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

ÜMRANİYE’DE 23 NİSAN COŞKUSU

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ‘Evde Kal’ çağrılarına uyan Ümraniyeliler, 23 Nisan coşkusuna balkonlarından ortak oldu. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, saat 21.00’de vatandaşlarla birlikte Dilber Sokak’ta İstiklal Marşı söyledi.

Bu yıl koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle evlerden kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ümraniye’de de büyük bir coşku ile kutlandı.

Ümraniyeliler tüm Türkiye’de olduğu gibi akşam saat 21.00 sıralarında elllerinde Türk bayrakları ile balkonlara çıktı. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ile bazı kamu görevlileri de Yamanevler Mahallesi Dilber Sokak’ta bir araya gelerek vatandaşların 23 Nisan coşkusuna ortak oldu. Sosyal mesafe bırakılarak sokakta bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım ve Ümraniye Kaymakamı Dervişoğlu, saatler 21.00’ı gösterdiğinde vatandaşlarla birlikte İstiklal Marşı söyledi. Programın ardından balkonlardaki vatandaşları selamlayan Başkan İsmet Yıldırım, ‘Evde Kalın’ çağrısında bulundu.