BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

BAŞKAN POYRAZ, ALEMDAĞ İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

SANCAKTEPE’DE SPOR ŞÖLENİ

KKTC’DEN 18 BELEDİYE BAŞKANI İSTANBUL’DA

İMAMOĞLU: “KANAL İSTANBUL İLE İLGİLİ OLUMLU FİKRİM YOK”

SULTANGAZİ’DE OKULLARA 93 TON TEMİZLİK MALZEMESİ DESTEĞİ

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NİN ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI EĞİTİMLERE BAŞLADI

Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen üniversite hazırlık kurslarında eğitim başladı. Sınava hazırlık çalışmalar Cemil Meriç Gençlik, Kültür ve Eğitim Merkezinde gerçekleştiriliyor.

Üniversite sınavları bir gencin eğitim hayatının en önemli dönüm noktalarından biridir. İyi bir geleceğe sahip olmanın yolu iyi bir üniversite eğitimi almaktan geçer. Ümraniye Belediyesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda da üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için kurs programı düzenliyor. Kültür İşleri Müdürlüğü uhdesinde düzenlenen, 528 öğrencinin eğitim aldığı kurslarda uzman öğretmenler tarafından; edebiyat, matematik, geometri, tarih, coğrafya, fizik, kimya ve biyoloji dersleri veriliyor. 2 Eylül’de Cemil Meriç Gençlik, Kültür ve Eğitim Merkezinde başlayan kurslar, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı periyotta gerçekleştiriliyor. Hafta içi düzenlenen kurslarda mezun öğrenciler, hafta sonu düzenlenen kurslarda ise lise son sınıf öğrencileri eğitim görüyor.

BAŞKANI YILDIRIM: “BAŞARI KATLANARAK DEVAM EDECEK”

Başkan İsmet Yıldırım üniversite hazırlık kurslarıyla ilgili olarak, “Geçtiğimiz yıl 231 gencimizi üniversiteli yaptık. Onların geleceği bizim için çok önemli. Eğitime verdiğimiz destek daima sürecek. İnanıyorum ki, başarı katlanarak devam edecek. Sınavlara hazırlanan tüm kardeşlerimize şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.