TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

BAŞKAN ÖZTEKİN BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN AKPOLAT VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

TUZLA’DA ÜNLÜ ŞEFLER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR İÇİN 3 BİN BAYRAM TATLISI HAZIRLADI

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN HEMŞİRELERE JEST

Tuzla Belediyesi hemşireler Günü’nü unutmadı. Tuzla’daki tüm sağlık kuruluşlarında görev yapan 700 hemşireye İhtiyaç sahibi ailelere yardım için çalışan gönül elleri çarşısının gönüllüleri tarafından taç dağıtım etkinliği gerçekleştirildi.

Dünya genelinde ve ülkemizde salgın ile mücadele ettiğimiz şu günlerde, hepimizden çok daha fazla ve pek çok riski göze alarak çalışan sağlık çalışanlarına şükranlarını borç bilen Tuzla Belediyesi, Hemşireler Günü’nü unutmadı. Tuzla’daki tüm sağlık kuruluşlarında görev yapan 700 hemşireye, ihtiyaç sahibi ailelere, yardım için çalışan Gönül Elleri Çarşısı'nın gönüllüleri tarafından el emeği ile üretilen taçlar hediye edildi.

 

Koronavirüsle mücadelede canlarını ortaya koyan hemşirelerimiz için Tuzla Belediyesi moral olması açısından taç dağıtım etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlikte kendisi de tıp doktoru olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, özellikle COVID 19 mücadelesinin sembollerinden fedakâr sağlık elçileri olan hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutladı.

Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Baharın yaza döndüğü bugünlerde, sayenizde bahar çiçekleri gibi açan hayatların temsilini bir taç gibi başınıza iliştirmek istedik. Siz başımızın tacı hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü layık olduğu coşkuyla kutlayacağımız güzel günlere varmak dileğiyle” yazılı kutlama mesajı ile mevsim çiçekleri kullanılarak yapılmış taçlar, hemşirelerle buluşturuldu.

 

Tuzla’da bulunan bütün sağlık kurumlarında görevli 700 sağlık hemşiresine ulaştırılan taçlar, İhtiyaç sahibi ailelere yardım için çalışan Tuzla Belediyesi gönül elleri çarşısının gönüllüleri ve çalışan bayanların el emeği ile üretildi. Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik ilçe genelindeki tüm sağlık merkezi ve kuruluşlarında sağlık ordusunun yılmaz neferi olan hemşirelere moral ve motivasyon desteği olarak tüm gün devam etti.