ŞİŞLİ AK PARTİ 2019´A HAZIR!
AK Parti Şişli İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi´nde Cemal Reşit Rey Kongre Salonu´nda gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday´ın tek aday olarak girdiği kongrede, Başkan Günday yeniden İlçe Başkanı seçilerek 2019 seçimlerine hazır olduklarının mesajını verdi.
Tarih: 19.3.2018 16:31:47/ 1586okunma / 0yorum

AK Parti Şişli İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi´nde Cemal Reşit Rey Kongre Salonu´nda gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday´ın tek aday olarak girdiği kongrede, Başkan Günday yeniden İlçe Başkanı seçilerek 2019 seçimlerine hazır olduklarının mesajını verdi.
 
 
Katılımın yoğun olduğu programa, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday, İstanbul İlçe Belediye Başkanları, İstanbul İlçe Başkanları, İlçe Kadın Kolları, İlçe Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ulusal ve Yerel Basın Mensupları, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş iştirak ettiler.
 
 
BAŞKAN Ö.FUAT GÜNDAY: "2019, ŞİŞLİ´NİN YILI OLACAK!"
 
 
Kongrede tek aday olarak girdiği ve yeniden İlçe Başkanı olarak görevini devam ettirmeye hak kazanan Başkan Günday, "Şişli´de her geçen gün AK Parti olarak çalışmalarımızın üzerine koyarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Gayemiz, 2019´u AK Parti iktidarına bürünen bir Şişli inşa edecek şekilde gece gündüz demeden çalışmaktır. 2019, Şişli´nin yılı olacak. Yolumuz zorlu, yolumuz meşakatli ammavelakin AK Parti Şişli İlçe Başkanlığı olarak ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve partililerimiz, bu mücadelenin üstesinden gelebilecek azme ve gayrete sahipler. Beni tekrar İlçe Başkanlığı´na layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanı´mız ve Genel Başkanı´mız Recep Tayyip Erdoğan ve tüm parti mensubu dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum´ diyerek konuşmasını tamamladı.
 
 
BAKAN ALBAYRAK: "2019, TARİHİ KIRILMANIN YAŞANACAĞI ÖNEMLİ YIL OLACAK"
 
 
Bskan Berat Albayrak, AK Parti Şişli İlçe Kongresi´ndeki konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın 3 yılın ardından AK Parti´ye dönmesi sonrasında kongrelerle birlikte tazelenme, kucaklaşma, bayrak yarışı şuuruyla yeni bir dönemin başlatıldığını dile getirdi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Dünya, küresel anlamda büyük bir çarpışmaya doğru giderken, Türkiye´yi ayakta tutacak olan iki konudan biri, ülkenin tek vücut halinde birlik ve beraber halinde olması, diğeri de sistemsel dönüşüm olarak istikrarlı siyasi bir yapıya kavuşması. Birincisi 15 Temmuz´da, ikincisi de 16 Nisan´da geçti. Artık 2019, bu büyük ve kutlu doğumun tarihi kırılmasının yaşanacağı Türkiye özelinde, iki seçimin olduğu önemli bir yıl olacak. Bütün bu kaotik iklimde Türkiye, herkesin birlikte iş yapmak, iş birliği oluşturmak istediği bir ülke olmaya doğru gidiyor. Bunu her platformda güçlü duruşuyla sergilemek zorunda" dedi.
 
 
"SON 10 SENEYE BAKTIĞIMIZDA, ELHAMDÜLİLLAH TÜRKİYE BAMBAŞKA BİR NOKTADA"
 
 
AK Parti´de siyaset yapmanın Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir siyasi kurumda siyaset yapmanın ötesine geçtiğini kaydeden Albayrak, "Hele hele 15 Temmuz´dan sonra AK Parti´de siyaset yapmak demek; Türkiye´nin geleceğiyle, bekasıyla alakalı başka bir ruh ikliminde mücadele etmek demek ve Türkiye´nin geleceği ile bekası için gerekirse gözünü kırpmadan canını vermek demek. 15 Temmuz ve son yıllarda yaşanan tüm krizler ve özellikle 367 krizi, 27 Nisan, 12 Şubat, Gezi olayları, 17-25 Aralık, 15 Temmuz... Son 10 senede Türkiye hangi badirelerden geçti, neleri atlattı? Tüm bu mücadele noktasında baktığımızda Elhamdülillah Türkiye başka bir noktada" ifadelerini kullandı.
 
 
"İHRACAT VE EKONOMİ BÜYÜYOR"
 
 
Albayrak, birilerinin "10 senedir savaştayız" dediğini aktararak, "Fiili bir savaştan artık resmi bir savaşa gidiyoruz. Ama bütün bunlara rağmen Türkiye ne yapıyor? 2018 yılına girdik. 10 senedir fiili, resmi bu savaş devam etmesine rağmen konuştuğumuz güçlü Türkiye´de 2018, belki turizmde rekor yılı olacak. İhracat, ekonomi büyüyor. Tüm bu sıkıntılara rağmen yatırımlar, altyapı, İstanbul´a hizmet, AK Parti´nin elinin dokunduğu her yerde Türkiye, emin adımlarla büyümeye, güçlü adımlar atmaya devam ediyor. Bölge özelinde ve küresel ölçekte ciddi kırılmalar yaşandı. Türkiye´nin içinden geçtiği bu süreçler, ülkeyi her geçen gün güçlendirmeye devam edecek" diye konuştu.
 
 
BAŞKAN BAYRAM ŞENOCAK: "BİZİM KONGRELERİMİZ BAYRAK YARIŞIDIR"
 
 
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak gerçekleştirdiği konuşmasında ise, "Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 3 yıllık bir aradan sonra yeniden partimizin Genel Başkanı olması dolayısıyla, yeni bir yapılanma sürecine girdik. Partimizi 2019´a götürecek AK kadroları belirliyoruz. Heyecanlıyız, sevinçliyiz, coşkuluyuz. Bizim kongrelerimiz bir bayrak yarışıdır. Hayırda olan bir yarıştır. Bundan dolayıdır ki, AK Parti´de kongrelerin kazananı olur ama kaybedeni olmaz. Yerel seçimlerin yapılmasına bir yıl kadar bir süre kaldı. Hem yerel, hem genel, hem de Cumhurbaşkanlığı seçimi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" değerlendirmesini yaptı.
 
 
BAŞKAN MEVLÜT UYSAL: "ŞİŞLİ BÜTÜNDÜR VE SADECE NİŞANTAŞI´NDAN İBARET DEĞİLDİR!"
 
 
İl Başkanı Bayram Şenocak´ın ardından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal grrçekleştirdiği konuşmasında ise, "Şişli´de yapılan güzel çalışmalar İstanbul Büyükşehir Belediye´mize aittir. Büyükşehir Belediyesi olarak sadece Şişli´de değil, tüm İstanbul genelinde büyük hizmetlere imza attık. Metro çalışmalarımız, altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. 2019´a kadar İstanbul´da projelerin çoğu tamamlanmış ya da tamamlanmaya yakın hale gelmiş olacak. İnşallah 2019´da Şişli´de AK Parti belediyeciliğini başlatacağız. Şişli bir bütündür ve sadece Nişantaşı´ndan ibaret değildir" dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ŞİŞLİ PARTİ 2019 HAZIR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAYRAKTAR´A CHP SEÇMENİ DE TEVECCÜH GÖSTERİYOR
BAYRAKTAR´A CHP SEÇMENİ DE TEVECCÜH GÖSTERİYOR
Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, gece gündüz demeden hız kesmeden seçim çalışmalarına devam ediyor.
UYSAL: “İŞÇİNİN ALIN TERİNİ KORUMAKLA MÜKELLEFİZ”
UYSAL: “İŞÇİNİN ALIN TERİNİ KORUMAKLA MÜKELLEFİZ”
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, seçim çalışmalarını yoğun mesaide devam ettirdi.
SARIYER´E OTEL KONFORUNDA HASTANE
SARIYER´E OTEL KONFORUNDA HASTANE
İstanbul´un en modern hastanelerinden birisi olan Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi´nin açılış töreninde konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastanenin her karesinde Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar´ın emeği olduğunu söyledi.
ÇALIK GENÇLERLE BİRLİKTE HOŞAF DAĞITTI
ÇALIK GENÇLERLE BİRLİKTE HOŞAF DAĞITTI
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, 18 Mart Çanakkale Zaferi yıldönümü sebebiyle ilçede gerçekleşen etkinliklere katıldı.
TOKATLILARDAN BAŞKAN ALİ KILIÇ´A TAM DESTEK
TOKATLILARDAN BAŞKAN ALİ KILIÇ´A TAM DESTEK
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Tokatlılar buluşmasına katıldı. “Yapamadığımız ne varsa ikinci dönemde hep birlikte yapacağız” diyen Kılıç´a, Tokatlılardan tam destek geldi.
SİPAHİ ÇEKMEKÖYLÜ ALEVİLERLE BULUŞTU
SİPAHİ ÇEKMEKÖYLÜ ALEVİLERLE BULUŞTU
Demokratik Parti (DP) Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, Çekmeköy Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Cemevi´nin yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelip desteklerini aldı.
AZMİ EKİNCİ´DEN ESENYURT´TA 100 DEV PROJE
AZMİ EKİNCİ´DEN ESENYURT´TA 100 DEV PROJE
Cumhur İttifakı ve AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi Ekinci, Esenyurt´u 100 vizyoner projeyle marka kent yapacaklarını söyledi.
SİPAHİ´YE VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ
SİPAHİ´YE VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ
Demokrat Parti (DP) Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, 5 mahallede vatandaşla buluşup desteklerini aldı.
UYSAL: “BAŞAKŞEHİR´DE KALFAYDIK. ŞİMDİ USTA OLDUK´´
UYSAL: “BAŞAKŞEHİR´DE KALFAYDIK. ŞİMDİ USTA OLDUK´´
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, 31 Mart Yerel Seçimlerine 12 gün kala temposunu arttırarak seçim çalış çalışmalarını sürdürüyor.
 İLGEZDİ: ‘‘MİLLETİMİZİN BİR YANI HEP YETİM KALDI´´
İLGEZDİ: ‘‘MİLLETİMİZİN BİR YANI HEP YETİM KALDI´´
Ataşehir Kastamonulular Derneği tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferini ve Şehitlerini Anma Gecesi´ne katılan CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, ‘´Çanakkale´yi geçilmez yapan bağımsızlık ülküsünden vageçmeyen Anadolu´dur.´´ dedi.
YILDIRIM: “ÇANAKKELE MAZLUM MİLLETLERİN ORTAK CEPHESİYDİ”
YILDIRIM: “ÇANAKKELE MAZLUM MİLLETLERİN ORTAK CEPHESİYDİ”
Çanakkale Zaferi´nin 104. yılı Bayrampaşa´da düzenlenen görkemli bir programla kutlandı.
SİPAHİ´DEN RAKİPLERİNE DARBE
SİPAHİ´DEN RAKİPLERİNE DARBE
Çekmeköy´de AK Parti, CHP ve İYİ Parti´ye üye bir grup düzenlenen törenle Demokrat Parti (DP) saflarına katıldı.
YÜKSEL: ‘‘KARTAL´A HİZMET İÇİN GÖREVE TALİP OLDUK´´
YÜKSEL: ‘‘KARTAL´A HİZMET İÇİN GÖREVE TALİP OLDUK´´
CHP´nin Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, yerel seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Yerel seçimler öncesi Kartal´da sıkmadık el, bakmadık göz bırakmak istemeyen Yüksel, Soğanlık´ta katıldığı etkinliklerde halka projelerini anlattı.
ERDOĞAN: ‘‘TÜRKİYE´Yİ BERABER AYAĞA KALDIRACAĞIZ´´
ERDOĞAN: ‘‘TÜRKİYE´Yİ BERABER AYAĞA KALDIRACAĞIZ´´
Gaziosmanpaşa mitinginde coşkulu kalabalığa müjdeler veren Erdoğan, “İstanbul´da Binali Yıldırım´ın, Gaziosmanpaşa´da Hasan Tahsin Usta´nın kazanmasıyla önümüzdeki 4,5 yılda Gaziosmanpaşa´yı da İstanbul´u da Türkiye´yi de beraber ayağa kaldıracağız.” dedi.
BAŞKAN UYSAL: “ALBATROS´U İMARA AÇMAK BÜYÜKÇEKMECE´YE İHANETTİR”
BAŞKAN UYSAL: “ALBATROS´U İMARA AÇMAK BÜYÜKÇEKMECE´YE İHANETTİR”
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal Albatros Sahili´nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
ÇALIK´TAN PATİLİ DOSTLAR MANİFESTOSU
ÇALIK´TAN PATİLİ DOSTLAR MANİFESTOSU
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, hayvan hakları konusunda duyarlılıkla ve hedef büyüterek yürüdüğü yolu ‘Patili Dostlar Manifestosu´ ile perçinledi.
DENİZ KÖKEN: ‘‘SİLAHTARAĞA TÜNELİ´YLE MESAFELER KISALDI´´
DENİZ KÖKEN: ‘‘SİLAHTARAĞA TÜNELİ´YLE MESAFELER KISALDI´´
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Eyüp Silahtarağa bölgesindeki trafik yoğunluğunu azaltmak için hayata geçirilen Silahtarağa Tüneli ve bağlantı yolları tamamlandı.
SİPAHİ: ‘‘ORC´NİN ANKETİ ALGI OPERASYONU´´
SİPAHİ: ‘‘ORC´NİN ANKETİ ALGI OPERASYONU´´
Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, ORC Araştırma Şirketi´nin Çekmeköy Belediye Başkanlığı Seçimi için yaptırdığı ´anket´ çalışmasına tepki gösterdi.
ÇALIK: “BATAKLIĞI KURUTUP BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ETTİK”
ÇALIK: “BATAKLIĞI KURUTUP BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ETTİK”
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, bağımlılıkla mücadelede önce bataklığı kurutmanın önemine dikkat çekti.
Sipahi´den Okul Ziyareti
Sipahi´den Okul Ziyareti
DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, okul ziyaretlerinde bulunup çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.
Başkan Adayı Sipahi´den Vatandaşa Sağlık Hizmeti
Başkan Adayı Sipahi´den Vatandaşa Sağlık Hizmeti
DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, başkan olmadan çalışmalara başladı. Bir sağlık ekibi görevlendiren Sipahi, Çekmeköy genelinde vatandaşlara sağlık taraması yaptırıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:16 15:37 17:55 19:28
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler
Label

Label