BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

ŞİLE BAŞPEHLİVANI ALİ GÜRBÜZ OLDU

Şile Belediyesi tarafından 13.’sü düzenlenen Şile Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan, son üç senenin şampiyonu Recep Kara’yı yenen Ali Gürbüz oldu.

13. Şile Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan, son üç senenin şampiyonu Recep Kara’yı yenen Ali Gürbüz olurken kıyasıya geçen mücadelerde üçüncülüğü ise Mecit Yıldırım ile Sermest Bulut paylaştı. Kumbaba Gençlik Parkı Şile Er Meydanı’nda gerçekleştirilen güreşlerde 32’si başpehlivan olmak üzere 300’e yakın güreşçi kıran kırana mücadele verdi.

GÜREŞÇİLER 14 DALDA MÜCADELE ETTİ

AK Parti Milletvekili Osman Boyraz, Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran, Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Ali Beşir, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve çok sayıda güreş severin katıldığı Şile Yağlı Güreşlerinde 14 dalda güreşen birbirinden yiğit pehlivanların kıyasıya mücadelesi büyük heyecan yarattı.

Güreşlere ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Ocaklı, “13.sünü gerçekleştirmiş olduğumuz Şile Yağlı güreşleri ile yaz sezonuna veda ediyoruz. Bir tarafımızda mavi, bir tarafımızda yeşil ve bir tarafımızda da güzel muhabbetin olduğu Şilemizde, böylesi değerli, güzel etkinlikleri destekleyeceğiz, yaşatacağız ve ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Bu etkinlikte emeği geçen herkese ve bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Seneye, başpehlivanları ve kıyasıya mücadeleleri ile Türkiye’de söz sahibi hale gelen Şile Yağlı Güreşleri’nin 14.sünde bu er meydanında yeniden buluşmak dileğiyle.’’ diye konuştu.