TUZLA BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE DOSTU İLAÇLAMA

BAĞCILAR BELEDİYESİ ÇOCUK BAKIM EVİ DEZENFEKTE EDİLİP EĞİTİME HAZIRLANDI

BELTAŞ KAFELERİ BEŞİKTAŞLILARA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN BİZ O’NU ÇOK SEVDİK PROJESİ MEB’İN DERS KİTAPLARINA GİRDİ

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA EĞİTİM DESTEĞİ

AKOM’DAN İSTANBUL’A YAĞIŞ UYARISI

İBB ARAÇLARI 1 HAZİRAN’DA TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

SARIYERLİ MUHTARLAR BAŞKAN GENÇ’İN KONUĞU OLDU

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yerel yönetimin temel taşları olarak tanımladığı Sarıyerli muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarlar Günü için düzenlenen gecede konuşan Başkan Genç, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Muhtarlar mahallelerin cumhurbaşkanlarıdır.” dedi. 

Sarıyer Belediyesi, 38 mahallede hizmet veren muhtarlar için bir yemek düzenledi. Sevgi&Barış Teknesi’nde gerçekleşen yemeğe, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin yanı sıra Şişli Muhtarlar Derneği Başkanı Bülent Özen de katıldı.  Muhtarlara verdiği önemi her fırsatta belirten Başkan Genç, yaptığı konuşmada “Bu devlete her alanda sahip çıkmak zorundayız. Birlikteliğimiz her alanda devam etmeli” dedi. Yemekte Sarıyerli muhtarlar Başkan Genç’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

GENÇ: “SİZLER MAHALLELERİN CUMHURBAŞKANLARISINIZ”

Muhtarların yerel yönetimlerin temel taşı olduğunu her fırsatta dile getiren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Yaşamda en güzel şey insanların birbiriyle barışık olmasıdır. Ama her insan ilk önce kendisiyle barışık olmalı ki çevresiyle ve mahallesiyle de barışık olsun. Muhtarlık işi gönül işidir. Dur durak bilmeden hep birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Burada çok güzel bir ortam var bunun değerini bilelim. Bu birlikteliğin temelinde ise sevgi var, o zaman bunu kaybetmemek için çabalayalım. Bizim sizlerle olan ilişkimiz ilk günkü gibi devam ediyor. Bana göre sizler mahallelerin cumhurbaşkanlarısınız. Bir ülke için birlik beraberliğin bozulmaması çok önemli, hizmetlerimizde bir sıkıntı olmaz, Allah yeter ki sağlık versin.” dedi.