TUZLA BELEDİYESİ E-SPOR TURNUVASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

BAĞCILAR’DA KORONAVİRÜS SÜRECİNDE NİKAHLAR ONLİNE YAYINLANIYOR!

BAŞKAN AKPOLAT, ORHAN KEMAL’İ 50. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ UNUTMADI

TUZLA BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE DOSTU İLAÇLAMA

BAĞCILAR BELEDİYESİ ÇOCUK BAKIM EVİ DEZENFEKTE EDİLİP EĞİTİME HAZIRLANDI

BELTAŞ KAFELERİ BEŞİKTAŞLILARA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN BİZ O’NU ÇOK SEVDİK PROJESİ MEB’İN DERS KİTAPLARINA GİRDİ

SARIYER BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK SOKAKTA PROJESİ’NE DESTEK

Sarıyer Belediyesi’nden öğrencilere bir destek daha. Eğitime verdiği önemi her çalışmasında ön planda tutan Sarıyer Belediyesi, bu kez de SosyalBen Akademi ile iş birliği yaparak gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvadı.

Koç Lisesi’nin 11. sınıfta öğrenim gören öğrencisi Dila Gültekin, dijital çağın negatif etkilerine karşı bir proje başlattı, Sarıyer Belediyesi’nden de bu projeye destek geldi. Gültekin, “Çocuk Sokakta” ismini verdiği projesiyle çocukları unutulmuş sokak oyunlarıyla tanıştırmayı ve konu hakkında farkındalık yaratmayı hedefliyor.

200’Ü AŞKIN ÇOCUK BU FESTİVALDE BULUŞTU

Sarıyer ilçesinde yaşayan 7-14 yaş arasındaki 200’ü aşkın çocukla çalışan Gültekin, 29 Ekim haftasında çocukları sokak oyunları festivali ile bir araya getirerek hem Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı hem de unutulmuş sokak oyunlarını canlandırdı. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun'un da katıldığı etkinlikte, SosyalBen Akademi ve Çocuk Sokakta Proje ekibi de yer aldı. Sokak Oyunları Festivali’nde halat çekmeden, miskete, mendil kapmacadan, sek sek oyununa kadar birçok oyun oynandı.