BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

BAŞKAN POYRAZ, ALEMDAĞ İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

SANCAKTEPE’DE SPOR ŞÖLENİ

KKTC’DEN 18 BELEDİYE BAŞKANI İSTANBUL’DA

İMAMOĞLU: “KANAL İSTANBUL İLE İLGİLİ OLUMLU FİKRİM YOK”

SULTANGAZİ’DE OKULLARA 93 TON TEMİZLİK MALZEMESİ DESTEĞİ

PREVEZE DENİZ ZAFERİ, BEŞİKTAŞ’TA KUTLANACAK

Kuzey Deniz Saha Komutanlığı 27 Eylül Preveze Deniz Zaferi’nin 481’inci yıl dönümü ve Deniz Kuvvetleri günü kapsamında İstanbul’un birçok noktasında Deniz Kuvvetleri gemilerimizi halkımız ile buluşturuyor.

Mavi Vatan’ın koruyucuları Dolmabahçe Deniz Müzesi İskelesinde ‘TCG F- 247 Kemalreis’ adlı savaş gemimiz, Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı İskelesinde F-511 Heybeliada Savaş Gemimiz Cuma günü saat 14.00 itibariyle halkın ziyaretine açılıyor.

27 Eylül Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü Beşiktaş’ta yapılacak etkinliklerle kutlanacak. Saat 11.00’da Beşiktaş Barbaros Anıtı önünde tören ile başlayacak olan kutlamalar donanma bağlısı fırkateyn gemilerinin boğaz geçişiyle devam edecek. Saat 14.00’da ise ‘TCG F- 247 Kemalreis’ adlı savaş gemimiz ve TCG F-511 Heybeliada savaş gemimiz vatandaşların ziyaretine açılacak. Saatler 16.00’ı gösterdiğinde ise Kuzey Deniz Sahası Komutanlığı Bandosu Preveze Deniz Zaferi’nin 481. Yıl dönümü kutlamaları kapsamında Barbaros Meydanında bir konser verecek.

 ‘TCG F- 247 Kemalreis’ ve TCG F-511 Heybeliada savaş gemilerinin ziyaretleri cumartesi günü de devam edecek.