BAŞKAN AKPOLAT VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

TUZLA’DA ÜNLÜ ŞEFLER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR İÇİN 3 BİN BAYRAM TATLISI HAZIRLADI

İSTANBUL’DA KONUT FİYATLARI ARTARKEN NİSAN AYINDA KONUT SATIŞLARI AZALDI

EYÜPSULTAN MEYDANI’NA 15 MİLYONLUK YATIRIM

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN “ASGARİ ÜCRETLE EV SAHİBİ OLMA” MÜJDESİ

BEŞİKTAŞ’TA 19 MAYIS’A ÖZEL ÇAĞDAŞ DİJİTAL SERGİSİ AÇILDI

ÇEKMEKÖY’DE 19 MAYIS’A BANDOLU KUTLAMA KORTEJİ

MİNİK ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

Bayrampaşa Belediyesi ve Bosna Sancak Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik kolu iş birliğiyle ‘uyuşturucuya değil, spora bağlan’ sloganıyla düzenlenen 3x3 Basketbol Turnuvası sona erdi.

6 farklı kategoride gerçekleşen turnuvanın birincileri ödüllerini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden aldı.

‘Uyuşturucuya değil, spora bağlan’ temalı 3x3 Basketbol Turnuvası’nın final programı ve ödül töreni Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda gerçekleştirildi. Turnuva boyunca farklı yaş guruplarından oluşan 43 ayrı takımın toplam 172 sporcusu kıyasıya mücadele verdi. Altı farklı kategoride gerçekleşen turnuvanın birincileri Yıldırım Bosna 1960, No Mercy, Yıldırım Bosna Kızları, Genç Yıldızlar, Yıldırım Melekleri ve Yıldırım Aslanları takımları oldu. Performansı ile göz dolduran Yıldırım Melekleri Takımı’ndan Selen Türkoğlu en iyi kadın oyuncu, No Mercy Takımı’ndan Ata İmer Akgül de en iyi erkek oyuncu seçildi.

Turnuva sonunda birinci olan takıma Bluetooth'lu hoparlör, ikinci olan takıma sağlık saatleri, üçüncü olan takıma basketbol çantası hediye edildi.  En iyi kadın ve erkek oyuncuya ise ayakkabı verildi.

AYDINER: ‘‘TURNUVAYA KATILAN VE DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZI AYRI AYRI TEBRİK EDİYORUM’’

Sporculara madalya ve ödüllerini takdim eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bayrampaşalı gençlerimiz onlara sağladığımız imkânlarla sporu bir yaşam biçimine dönüştürdüler. Gençlerimizi böyle bir tablonun içerisinde görmek geleceğimiz adına umut verici. Bu vesileyle turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. İş birliği için de Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Başkan Atila Aydıner ile Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Sancaktar’ın ev sahipliği ettiği etkinliğe Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi ve Naser Şimşek, İBB İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak, Bayrampaşa Belediye Meclis Üyeleri Münir Dinler, Tolga Güneş ve İbrahim Bulut, Yıldırım Mahallesi Muhtarı Adnan Liçina, Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolu Başkanı Merve Büyükbayrak, spor kulübü ve STK temsilcileri ile öğrenciler ve aileleri katıldı.