BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

MEVLİD KANDİLİ EYÜPSULTAN’DA ÇOCUKLARLA KUTLANDI

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) doğduğu mübarek gün olarak kabul edilen Mevlid Kandili, Eyüpsultan’da çok özel bir programla kutlandı.

“Çocuklarla çocuklaşın” diyen Peygamber Efendimizin doğum gününde, Eyüpsultan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü çocukların katıldığı özel bir programa imza attı.

Eyüpsultan Belediyesi Ensari Konağı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’le birlikte Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü, Eyüpsultan Halk Eğitim Müdürü Kadir Tellioğlu, başkan yardımcıları ve çok sayıda aile katıldı.

BAŞKAN KÖKEN: ‘‘MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN’’

Ailelerin ve çocukların Mevlit Kandillerini kutlayan Başkan Deniz Köken, programda “Bir Dilek Tut kampanyamızı ilk olarak burada başlatalım.” diyerek çocuklardan bir dilek tutmalarını ve bu dileklerini yazarak kendisine iletmelerini istedi. Başkan Deniz Köken, “Mevlid Kandilimiz mübarek olsun. Bu programımızda Peygamber Efendimizin ‘Çocuklarla Çocuklaşın’ hadis-i şerifinden yola çıkarak çocuklarımızla buluştuk.” dedi.

Kahvaltı programının ardından düzenlenen birbirinden güzel etkinliklerle gönüllerince eğlenen çocuklara, pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapıldı. Karagöz ve Hacivat gösterisi ile keyifli dakikalar yaşayan çocuklar, şarkılar söyleyip, balon patlatma yarışması ve ebru yaptılar. Program sonunda yeşil bir geleceğin teminatı olan çocuklarımıza yeşeren tohumlu kalemler hediye edildi.