BAŞKAN ÇALIK’TAN ÇOCUKLARA MECLİS ODASI MÜJDESİ

BEYLİKDÜZÜ’NDE HER MAHALLEYE BİR KREŞ PROJESİNDE TEMEL ATILDI

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN MİNİKLERE ARA TATİL ŞENLİĞİ

BAŞKAN GENÇ: ‘‘BİRLİKTE YAŞAMA SANATINI BAŞARABİLMELİYİZ” 

DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ KARTAL’DA KUTLANDI

ESENYURTLU ÇOCUKLAR 'HAZİNE ADASI'NDA EĞLENECEK

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA ARA TATİLİ HEDİYESİ

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ 2 AYDA 1000 ESNAF ZİYARET ETTİ

2 ayda 1000 ziyaret gerçekleştiren Küçükçekmece Belediyesi esnafların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Tüm vatandaşların sesini eşit şekilde duyurabildiği, şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket eden Küçükçekmece Belediyesi, esnaf ziyaretleri başlattı. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kapı kapı dolaşarak esnafların istek ve şikayetlerini dinledi, ilgili birimlere iletti. Küçükçekmece Belediyesi vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerine yerinde ve anında müdahale etme şansı buldu.

ÇEBİ: ‘‘HERKESİN SESİNİ DUYURABİLDİĞİ BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HAREKET EDİYORUZ’’

Şeffaf ve ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışı benimsediklerini belirten Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Herkesin sesini duyurabildiği, taleplerinin karşılandığı ve ivedilikle cevap verilebilen, şeffaf, hesap veren, ortak akılla hareket eden bir belediyecilik anlayışı ile esnaflarımıza ziyaretlerimize başladık. Arkadaşlarımız Küçükçekmece’deki esnaflarımızın isteklerini, önerilerini ve şikayetlerini dinliyor, şahsıma ve ilgili birimlere iletiyor. Vatandaşlarımız, belediyeye gelmeden istek, şikâyet ve önerilerini bize ulaştırmış oluyorlar. Ekiplerimiz de vakit kaybetmeden müdahale etme fırsatı buluyor. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

GÜNDE 25 ESNAF ZİYARET EDİLDİ

Günde 25, haftada 125 esnaf ziyareti gerçekleştiren Küçükçekmece Belediyesi saha ekibi 2 ayda 1000 esnafa ulaştı. Esnafların şikâyet ve önerilerini dinleyen ekip, bunları ilgili birimlere ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’ ye bildirdi. Ekipler vatandaşların, aydınlatma, çöp konteyneri, oyun parkı, sokak süpürme, park-ağaç düzenleme, kaldırım onarımı, ağaç budama, mazgal bakımı, rampa düzeltme, seyyar satıcılarla alakalı istek ve şikayetlerini ilgili birimlere aktararak çözüme kavuşmasını sağladı. Küçükçekmeceli esnaflar ise uygulamadan çok memnun kaldıklarını belirterek Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi' ye teşekkür etti. Küçükçekmece Belediyesi ekipleri ilçedeki 21 mahalledeki esnafları ziyaret etmeye devam edecek. Bilgi almak isteyenler 444 4 360 no’ lu telefonu arayabilir.