BEYLİKDÜZÜ’NDE İBADETHANELER İLAÇLANIYOR

KARTAL’DA KALDIRIM YENİLEME VE YOL BAKIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AVCILAR’IN İMAR SORUNU İBB MECLİSİ’NDE

ÜMRANİYE BELEDİYESİ BİNLERCE SPORCU YETİŞTİRİYOR

ATAŞEHİR’DE EN İYİ İŞ FİKRİ SEÇİLDİ

İMAMOĞLU’NDAN 55 ÜNİVERSİTENİN REKTÖRÜNE ÇAĞRI

BAŞKAN AKPOLAT’IN SEÇİM VAADİ BEŞİKTAŞ AKADEMİ’DE EĞİTİM BAŞLADI

KARTİNGDE PERDE KÖRFEZ PİSTİ’NDE KAPANDI

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) faaliyet takviminde yer alan 2019 Türkiye Karting Şampiyonası’nın 7. ve son ayak yarışları 09-10 Kasım tarihlerinde ve Kocaeli Karting Kulübü (KOKART) tarafından TOSFED Körfez Karting Pisti‘nde düzenlendi.

10 Kasım Pazar sabahı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anma töreniyle başlayan organizasyon kapsamında, 16 sporcunun katılımıyla Mini, Junior, Senior ve Master olmak üzere 4 ayrı kategoride üçer yarış koşuldu.

Mini kategoride Emir Tanju birinciliğin sahibi olurken, Hakkı Dorum ikinciliği, İskender Zülfikari de üçüncülüğü elde eden sporcular oldular. Junior kategoride Kerim Sülyak birincilik serisine bir yenisini eklemeyi başarırken, onu Yiğit Aslan ikinci ve Utku Levent Türkay da üçüncü olarak takip ettiler. Senior kategoride Zekai Özen iki birincilik bir ikincilikle hafta sonunu ilk sırada tamamlarken, Ali Ehad Türker ikinci ve Tayfun Uzun da üçüncü sırada podyuma çıkan isimler oldular.Master kategorisinde ise Mehmet Çınar tek sporcu olarak mücadele etti.